Сервісний центр LuxPRO-SERVICE

 • Режим роботи сервісупн - пт 09:00 - 18:00
  сб, нд - вихідний
 • Наша адреса03056, м. Київ
  вул. Польова, 21 офіс 112
 • Контактні телефони+38(044) 221-11-48
  +38(067) 247-79-48
  +38(093) 853-97-48
  +38(095) 714-32-48
 • Viber+38(095) 741-02-77
 • Skypemaster.lux-service

Немає можливості придбати нове обладнання? Але є старе - неробоче! Ми пропонуємо провести діагностику обладнання з метою виявлення причин несправності і визначення вартості вкладається бюджету в його ремонт. Приносьте, привозите, надсилайте - і ми проведемо діагностику вашого обладнання.

Телефонуйте, пишіть і наш технічний персонал з увагою розгляне кожен Ваш запит!

ДОКУМЕНТИ

НАПРЯМКИ І ПОСЛУГИ СЕРВІСУ LuxPRO-SERVICE

Сервісний центр LuxPRO-SERVICE компанії ТОВ "АРТ КАПІТАЛ ГРУП" виконує повну інформаційну та технічну підтримку клієнтів при їх зверненні в сервісний центр для покупки і отриманні консультації по обладнанню представленому на нашому сайті а при необхідності здійснить передпродажну підготовку, настройку і інсталяцію обраного Вами обладнання.

Сервісний Центр   LuxPRO-SERVICE  виконує ремонт обладнання в рамках послуг з гарантійного і післягарантійного технічного обслуговування, а також здійснює такі види послуг:

 1. Ремонт світлотехнічного обладнання: приладів динамічного світла - рушійних голів Spot & Wash, сканерів, заливальних прожекторів, театральних прожекторів, світлових ефектів, дискотечних приладів, стробоскопів, ДМХ пультів управління, діммерних блоків, архітектурного освітлення, дзеркальних куль.
 2. Ремонт акустики, звукового обладнання : акустичних систем і сабвуферів,   караоке систем (з оновленням бази караоке), підсилювачів потужності, DJ обладнання, контролерів, вінілових програвачів, програвачів CD дисків, музичних центрів, мікшерів, приладів обробки звуку, динаміків, радіосистем, мікрофонів, навушників, студійного обладнання, звуконосіїв.
 3. Ремонт обладнання для спеціальних ефектів : генераторів диму, генераторів вітру, генераторів вогню, генераторів мильних бульбашок, генераторів туману, генераторів піни, конфетті машин.
 4. Ремонт проекційного обладнання : проекторів, екранів, заміна ламп в проекторах Panasonic, OPTOMA,   виготовлення екранів на люверсах.
 5. Ремонт   лазерного шоу-обладнання : лазерів всіх типів, настройка програмного забезпечення, заміна лазерних віпромінювачів
 6. Ремонт музичних інструментів:   клавішних електронних інструментів, комбопідсилювачів для гітар, клавішних і комбопідсилювачів для акустичних інструментів.
 7. Інсталяцію звукового і світлового обладнання , обладнання для спецефектів, DJ обладнання, проекційного обладнання, комутацію звуку, світла і перекомутацію несправного обладнання.
 8. Продаж запасних частин і комплектуючих для ремонту представлених в розділі нашого сайту - Запасні частини , а також ін. Необхідного вам обладнання за запитом.

Сервісний Центр LuxPRO-SERVICE  укладає ДОГОВІР  на ремонт і обслуговування устаткування нічних клубів, ресторанів, готелів, будинків культури, театральних і концертних залів і т.п., як в сервісному центрі так і з виїздом фахівців на територію замовника.

Спеціалисти сервісного центру LuxPRO-SERVICE це кваліфіковані професіонали своєї справи, що володіють великим практичним досвідом роботи і проходять постійне навчання. Робочі місця укомплектовані технологічною і діагностичною апаратурою, є технічна документація, при виконанні ремонтів використовуються оригінальні запчастини, що дозволяє проводити якісний ремонт та обслуговування обладнання в стислі терміни. На проведений ремонт дається гарантія терміном на 3 місяці.

Вартість ремонтних робіт і технічного обслуговування в сервісному центрі Lux SERVICE визначається згідно ПРАЙС - ЛИСТА (для постійних клієнтів діє система знижок).

Сервісний Центр LuxPRO-SERVICE розташований в зручному для клієнтів місці, є парковка, поруч знаходяться ст. метро Петрівка, Дорогожичі.   Всі вопороси по сервісному обслуговуванню направляйте на e-mail: tech@luxpro.com.ua (технічний керівник) або service@luxpro.com.ua (відділ сервісу).

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ КЛІЄНТІВ

Купуючи товари   в мережі магазинів LuxPRO, & nbsp; Ви можете протягом 14 днів з моменту покупки відповідно до Закону України « Про захист прав споживачів », обміняти або повернути їх, за умови виконання всіх норм передбачених Законом. Вашій увазі пропонуються: УМОВИ ОБМІНУ І ПОВЕРНЕННЯ.

Сервісний Центр LuxPRO-SERVICE, як структурний підрозділ компанії ТОВ " АРТ КАПІТАЛ ГРУП " здійснює ремонт і обслуговування різноманітних категорій техніки, представленої в асортименті компанії. Виписуючи гарантійний талон на проданий товар, ми беремо на себе гарантійні зобов'язання, при цьому ремонт може проводитися не тільки на базі нашого сервісного центру Lux   SERVICE але і сервісних центрів інших компаній обслуговуючих той чи інший бренд.

Ми дуже цінуємо наших клієнтів і намагаємося створити комфортні услoвія для покупки нашого товару. Ми пропонуємо Вам тільки якісну і сертифіковану продукцію. Для нас ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ — заставу тривалої співпраці і нашого успіху в роботі з клієнтами. Всі товари пропоновані нами - відповідають найвищим вимогам до якості. Тому, здійснюючи гарaнтійний ремонт і обслуговування техніки наших клієнтів, мова йде про гарантії, яка підтримується Виробниками оборудовaнія або ж нашої компанії, як Продавця.

В залежності від сервісної політики виробника на всі товари, які ми пропонуємо надається гарантія від 1 до 36 місяців. Перед покупкою уважно ознaкомлівайтесь з услoвіямі гaрантіі а також повноті і відповідно зaполненія гарантійного талона. Пoдтвержденіем гарантії служить гaрантійний тaлон і тoварний чек додається до замовленого товару. Гарантійне обслуговування встановлюється для кожного товару і вказується в фірмовому гарантійному тaлоне.

У разі виявлення будь-яких неполадок під час гарантійного терміну - за умови правильної експлуатації товару відповідно до інструкції по експлуатації та гарантійним талоном додається до виробу, буде проведений гарантійний ремонт безкоштовно у нас у сервісному центрі.

На гарантійний ремонт доставка обладнання проводиться силами покупця, якщо необхідний перевіз крупно габаритної техніки, доставка товару можлива в сервісний центр силами нашої компанії за діючими тарифами.

УВАГА! У разі виявлення в обладнанні будь-яких несправностей, які підпадають під гарантійний ремонт, виріб обов'язково доставляється в сервіс з гарантійним талоном. У разі відсутності гарантійного талона -   гарантійний ремонт не проводиться.

У гарантійному талоні має бути зазначено і заповнене:   серійний   номер   вироби, модель вироби, дата покупки, друк компанії і підпис уповноваженої особи компанії а також документів, що підтверджують покупку вироби - товарний чек, видаткова накладна.

При зверненні до нас Ви можете розраховувати на платний ремонт будь-яких брендів!

МИ ЗНАХОДИМОСЯ


Переглянути більшу мапу

Ми здійснюємо ремонтні роботи наступних брендів: