Аудіо обладнання Universal Audio

 Universal Audio є розробником і виробником обладнання для обробки аудіосигналів і програмного забезпечення DSP, заснованого в 1958 році Біллом Путнем. Нинішнє втілення компанії було відновлено в 1999 році братами Джим Путнем і Біллом Путнем, молодшим універсальним звуком, об'єднаним з Kind of Loud Technologies для досягнення двох цілей: «відтворити класичне аналогове записуючий обладнання, розроблене їх батьком і його колегами» і «дослідження і розробка нових інструментів записи в дусі старовинної аналогової технології »

З історії компанії Universal Audio

Бренд Universal Audio - це синонім високої якості і знаменитого спадщини в області студійного запису. Компанія Universal Audio була заснована в 1950 році Біллом Патнем (Bill Putnam), яка стала природним продовженням його безпрецедентного успіху в якості інженера студійного запису, дизайнера, проектувальника і талановитого інноватора. Патнем був улюбленим звукорежисером Френка Сінатри, Нетан Кінг Кола, Рейя Чарлза, Дюка Еллінгтона, Елли Фітцжеральд і багатьох інших ікон музики. Студії, які він спроектував і запустив в роботу, були визнані видатними за свій характерний звук і забезпечили сприятливе середовище для його нововведень і експериментів.

У 2000 році Білл Патнем був нагороджений премією Grammy® за технічні досягнення і за значний внесок в звукозаписну індустрію, включаючи перше в світі використання штучної реверберації, ефектів посилу і вокальної кабіни. Студія Universal Recorders в Чикаго, United і Western в Лос-Анджелесі (зараз Ocean Way і EastWest Studios) в усіх з них був закладений досвід, досягнення і внесок його оригінальних проектів і дизайну студійних приміщень.

За свою кар'єру Патнем був родоначальником трьох компаній в області виробництва аудіо обладнання: Universal Audio, Studio Electronics, і звичайно ж UREI. Всі ці три компанії створювали продукти, які все ще широко використовуються на протязі десятків років, варто лише згадати LA-2A і 1176. Син Білла Патнема пізніше коротко висловився:

"Він був хлопцем, який створив обладнання для вирішення багатьох проблем в студійному записі".

У 1999 році Білл Патнем молодший і Джеймс Патнем знову відродили компанію Universal Audio і злилися з компанією Kind of Loud Technologies - провідної компанії в області звукозаписувального програмного забезпечення, переслідуючи дві основні мети: максимально достовірно відтворити класичне аналогове звукозаписне обладнання, розроблене їх батьком і його колегами , і проводити наукові дослідження і розробки нових звукозаписних інструментів в дусі вантажних аналогових технологій.

Сьогодні Universal Audio досягла цієї мети, об'єднавши світ вантажного аналогового обладнання і DSP технологій в творче середовище, де музиканти, виробники сучасного аналогового обладнання та розробники DSP технологій об'єднуються і обмінюються ідеями кожен день. Будь то цифровий або аналоговий продукт Universal Audio як і раніше прихильні "ручному складанні" і тому ідеалу, який давно вже забутий іншими виробниками аудіо апаратури.

Тепер компанія визнана світовим лідером як в області DSP аудіо моделювання, так і створення справжніх класичних аналогових приладів, Universal Audio з гордістю пропонує весь асортимент високоякісних апаратних і програмних засобів в області звукозапису. Ці продукти завойовують серця і слух продюсерів, звукоинженеров і музикантів по всьому світу вже понад 50 років.

Основні товарні категорії фірми Universal Audio в інтернет-магазині LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує купити надійну модель акустики від даного бренду, які представлені в широкому асортименті і за цінами на демократичному рівні. Основні товарні категорії представлені в наступному списку:
  • аудіо обробка сигналів;
  • обладнання та цифрової обробки сигналів;
  • програмне забезпечення.