Принтери Fujifilm

 Fujifilm – це відома японська компанія аматорської та професійної фототехніки, а також аксесуарів та витратних матеріалів для неї. Штаб-квартира Fujifilm Holdings Corporation знаходиться в Токіо. Компанія також здобула популярність як виробник різних носіїв інформації, папери для принтерів, плівки для рентгенівських знімків тощо

Про бренд Fujifilm

Історія компанії розпочалася у далекі тридцяті роки минулого століття. Саме тоді глава компанії Dainippon Celluloid Company, яка в основному займалася виготовленням целулоїду, вирішив взятися за випуск кіноплівки. Для цього Мокічі Моріта заснував у січні 1934 року компанію Fuji PhotoFilm Co. Оскільки її офіс розташувався поблизу священної гори Фуджі, то це відбилося у назві та у першому логотипі.

У повоєнні роки компанія робить ставку на випуск фототехніки, за основу якої японці взяли найкращі німецькі зразки. Саме так були розроблені об'єктиви Fujinon та камери Fujica. З цих назв стає зрозуміло, чиї розробки стали базисом. Адже навіть принцип побудови назви схожий на принцип, що був застосований в оригіналі: Leica – Leinz Canmera, Fujica – Fuji Camera. А коли настане епоха цифрових камер, то з'явиться і бренд FinePix.

Камери компанії виявили свого споживача на світовому ринку. Вони стали популярними. Напрацювання Fujifilm багато разів застосовували різні виробниками камер. Скажімо, матриці для цифрових камер, як і електронне начиння.

Fujifilm має багато дочірніх підприємств по всій планеті. Вона створила такі імениті бренди, як FinePix – цифрові камери, Fujicolor – плівка. Сучасний холдинг Fujifilm Holdings Corporation започатковано у вересні 2006 року. До нього входять дві групи компаній: FUJIFILM Corporation та Fuji Xerox.

Асортимент продукції Fujifilm в інтернет-магазині LuxPRO:

Інтернет-магазин LuxPRO підібрав обладнання від цього бренду в широкому модельному асортименті. У нас ви зможете знайти та замовити принтери високої якості у різних цінових категоріях.

Основний асортимент представлений у принтерах.

Країна – виробник бренду – Японія. Бренд багато років функціонує на українському ринку та має помітний попит.