Рідини (розчини) для мильних бульбашок

Рідина для генераторів мильних бульбашок від LuxPRO це тільки якісна і сертифікована рідина для створення шоу з мильних бульбашок. Пропонуємо широкий асортимент даної продукції, серед якої ви знайдете: рідина для створення мильних бульбашок для дитячих іграшок, рідина для генераторів мильних бульбашок, рідина і концентрат для гігантських мильних бульбашок.

Рідина для генераторів мильних бульбашок, яку ми пропонуємо до продажу, використовує практично будь-який апарат призначений для створення шоу з мильних бульбашок. При включенні апаратів створюють мильні бульбашки - простір наповнюється різними за величиною, райдужними і прозорими мильними бульбашками. Використання світлодіодного підсвічування, тільки доповнить ефект світіння та переливання бульбашок в просторі. Час, протягом якого бульбашки витають в повітрі близько 15 секунд, а після вони безслідно зникають.

Розчин для мильних бульбашок: склад, призначення та поради щодо вибору

Рідина виготовлена на 100% натуральній основі, яка не залишає плям ні на одязі, ні на поверхні, вона придатна у використанні, як для домашніх, так і для театрально - концертних заходів, як у відкритих, так і в закритих приміщеннях. Ми пропонуємо різну фасовку розчину для мильних бульбашок - каністра 3 л, каністра 5 л, концентрат 1-5 л, яку можуть використовувати як аматори, так і професіонали, Вибір за Вами !!!
 
Нам часто задають наші клієнти питання, а як правильно підібрати рідина - розчин для генераторів мильних бульбашок?
 
Для того, щоб дати відповіді яку рідину необхідно використовувати, необхідно розуміти який тип генератора ви використовуєте, для яких цілей і в яких умовах. Генератори мильних бульбашок поділяються на:
 
1. Малопотужні (аматорські), які зазвичай застосовуються для невеликих приміщень, як правило, для дітей дошкільного віку, наприклад: NL-7001 New Light, SM0211 Free Color, BL001N BIG (з дистанційним управлінням)
 
2. Середньої потужності - напівпрофесійні, які застосовуються для проведення весіль, днів народження, невеликих шоу уявлень (BL020 BIG, B250 Chauvet).
 
3. Професійні для великих сцен, як правило театрів, прокатних компаній (MEGA BUBBLES BIG, B550 Chauvet, Mega-Bubble Showtec).
 
Якщо Ви купуєте рідина для генераторів мильних бульбашок в перший раз, ми рекомендуємо взяти кілька зразків різних брендів і самим вже зробити свій вибір.
 
Представлений асортимент рідин на нашому сайті можна розділити на наступні категорії:
 
1. Стандарт: Це найбільш бюджетного класу розчин і використовуються, як любителями так і професіоналами. Відмінна риса цих товарів - низька ціна.
 
2. EXTREME: Це найбільш популярні аксесуари, які полюбилися нашим клієнтам по великій кількості бульбашок створюються під час мильного шоу.
 
3. ЕЛІТ: Рідини іноземного виробництва мають поліпшені екологічні характеристики.
 
4. KIDS. Заправка для дитячих іграшок мильних бульбашок, яка підходить для всіх типів іграшкових пістолетів, труб, флейт, квіточок, сонечок і міні машин.
 
5. UV. Хочеться відзначити новинки недавно доповнили наш асортимент це рідина BUBBLES FLY UV BIG для генераторів мильних бульбашок, яка створює неповторний ефект світіння в ультрафіолетових променях. Мильні бульбашки світяться і переливаються в темряві, що буде дуже незвично і незабутньо при проведенні танцювальних і розважальних шоу, та й просто дискотек.
 
6. Розчин (концентрат) для гігантських мильних бульбашок, яка пропонується, як в готовому розчині, так і в концентраті різного коефіцієнта змішування.

Переваги у виборі від інтернет магазину luxpro.com.ua

Продажем витратних матеріалів для проведення спеціальних ефектів ми займаємося не один рік, і перш ніж запропонувати Вам ту чи іншу рідину ми проводимо її тестування. Кращим аргументом у купівлі рідини для створення шоу мильних бульбашок є відгуки наших клієнтів, з якими Ви можете ознайомитися на сторінках обраного товару. Наші менеджери завжди прийдуть Вам на допомогу у виборі потрібної моделі, а фахівці сервісного центру зможуть оперативно і якісно провести технічну підтримку шоу будь-якої складності.

Даруємо можливість замовити Рідини для мильних бульбашок за кращою вартістю в магазині музичного обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою по Києву. Также, знайди Контролери для управління світлом таких брендів як: Yamaha, Emiter-S, Mapex. Інтернет магазин LuxPRO привезе клієнтам в міста: Дніпропетровськ, Житомир, Павлоград і в ін. міста України.