Пристрої друку та сканування

Розвиток комп'ютерних технологій привело до широкого поширення скануючих та друкуючих пристроїв - нині таке обладнання коштує і в офісах найбільших міжнародних корпорацій, і в невеликі компанії різного профіля, і в будинках пересічних громадян України. Виробники комп'ютерної техніки постійно вдосконалюють пристрої, що дозволяють перевести текст або зображення з цифрового простору в паперове і назад.

Огляд пристроїв для друку і сканування

Інтернет-магазин LuxPRO представляє асортименти сканерів, принтерів і комплектуючих деталей до них:
 
1. Принтери необхідні для роздруківки зображень, текстів, документів - цей загальновідомий факт вже злегка застарів. Деякі моделі сучасних принтерів допомагають дизайнерам і бізнесменам не тільки друкувати накази або звіти, але і створювати 3D-картинки, виводити мистецтво та виробництво на якісно новий рівень. Легендарні бренди Canon, Xerox, Epson пропонують новітні лінійки своїх друкуючих апаратів з використанням лазерної або струменевого технології. У розділі також пропонуються принтери для друку наклейок різноманітної конфігурації.
 
2. Сканери представлені вражаючим переліком - від надкомпактних моделей Canon до надфункціональності апаратів Fujitsu. Кожен покупець знайде в інтернет-магазині LuxPRO оптимальний варіант скануючого пристрою, в залежності від майбутніх завдань і матеріальних можливостей - сучасних сканерів відрізняються чудовою продуктивністю та відмінною якістю передачі зображень.
 
3. Комплектуючі до скануючим і друкує апаратів - це найбільш поширені запасні деталі, необхідні для нормального функціонування обладнання. Наприклад, на віртуальних полицях ви знайдете адаптери, розділові модулі для сканерів, зручний лоток для паперу М60х, ремкомплект (ролики і гальмівні майданчики для пристроїв Fujitsu) і інші елементи скануючого і друкуючого обладнання.
 
Висока якість всіх пристроїв для друку і сканування гарантується відомими і відповідальними виробниками, тому покупка потрібних вам моделей стане приємним придбанням, з довгим і комфортним використанням.

інші пристрої 

Одним з цікавих пристосувань для друку стала ручка 3D - за її допомогою ви зможете створювати тривимірні зображення будь-яких предметів. Промовисту назву однієї з моделей da Vinci вказує на широкі можливості самовираження в мистецтві дизайну - і без прив'язки до комп'ютерної техніки. Ручка 3D Polaroid Play володіє також вражаючими властивостями - ви зможете підбирати товщину деталей в тривимірних моделях і створювати приголомшливі вироби!

Рекомендуємо Вам підібрати і замовити Оптичні приводи з актуальної вартості в онлайн магазині музичного обладнання ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, замовляйте Мікрофони граничного шару таких брендів як: AMC, Uniview, Boss. Каталог LuxPRO реалізує поставку клієнтам в регіонах: Маріуполь, Житомир, Бердянськ і в будь-яке місто України.