Кейси, чохли для музичних інструментів ROCKCASE

Історія фірми бере початок ще з 1980х років, коли продаж музичних інструментів стала масовою по всьому світу. Пік розвитку музичної індустрії дав поштовх попиту на фубляри Rockcase, які швидко полюбилися покупцеві. Завдяки солідному і лаконічному дизайну, практичності, компактності і тривалого терміну експлуатації продукція РокКейс зайняла лідируючу позицію на ринку Європи, Азії і навіть Америки

 

Rockcase - фахівець в зберіганні музичних інструментів і атрибутики

Ніде зберігати свою гітару, клавішний або смичкової інструмент? Представляємо вам професійне обладнання для зберігання від компанії Rockcase. Виробництво кейсів для музичних інструментів ведеться в Китаї, а сам бренд належить німецькій фірмі Варвік. Високі німецькі технології та масове виробництво в Азії дозволило компанії стати доступною для широкого споживача і гарантувати стабільну якість.

Асортимент бренду Rockcase

  1. Кейси для електричних, акустичних, бас гітар, інших дивних інструментів: скрипка, укулеле, банджо.
  2. Кейси для клавішних інструментів.
  3. Футляри для традиційних інструментів.
  4. Сховища для педалей і бордів з алюмінію.
  5. Спеціалізовані футляри для барабанних тарілок, інших сталевих інструментів.
  6. Пенали для мікрофонів, записуючих пристроїв, підсилювачів, DJ-установок.

Довговічність - перевага продукції Rockcase. Всі блискавки, застібки, засувки, петлі є рухомими, мають високу якість комплектації. Висока надійність забезпечує тривалий термін служби музичних аксесуарів, без яких невозмодно уявити захист інструментів від пошкоджень і забруднень.

Поверхня футлярів має синтетичну Ультраміцне поверхню. Ще в воєнні роки матеріал застосовується при виготовленні автомобілів, човнів, але пізніше його високо оцінили для оформлення захисних аксесуарів для зберігання. Такий виріб стійке до перепадів температури, високого тиску, впливу вологи, бруду, хімічних речовин.

Значну вагу продукції Rockcase обумовлений посиленою міцністю стінок, каркаса і ребер. При падінні інструмент всередині кейса НЕ буде пошкоджений. Незважаючи на чималу вагу, конструкція не виглядає громіздко, тому її можливо без проблем переносити з місця на місце.