Аудіо обладнання GEMINI

Бренд Gemini міцно займає одну з лідируючих позицій у сфері виробництва якісних акустичних систем і іншого звукового обладнання. Інтернет-магазин LuxPRO хоче представити українському користувачеві весь модельний ряд продукції, а також розповісти про основні напрямки діяльності бренду. В асортименті активні і пасивні акустичні системи, підсилювачі потужності, мікшери, стійки, кабелю, роз'єми.

 

Фірма Gemini і кілька основних аспектів діяльності

Основний виробничий спрямованість бренду - пошук нових рішень як в дизайнерському аспекті, так і в плані якості, функціональності і надійності обладнання. При фірмі постійно діє науково-дослідний центр, де зібрані в одну команду досвідчені інженери і дизайнери. Пошук нових рішень відбувається швидко і оперативно, а користувач отримує якісну модель будь-якого типу акустичної техніки.

Виробничі підприємства Gemini обладнані високотехнологічними машинами і виробничими установками. Кожна з таких установок відповідає всім загальноприйнятим стандартам якості, тому одночасно з покупкою акустичної техніки користувачеві гарантується автоматичне високу якість конструкції і функціональності.

Основні товарні категорії Gemini в інтернет-магазині LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO - це те місце, де кожен український покупець зможе знайти надійне обладнання від кращих світових брендів. Одна з таких компаній Gemini, з продукцією якої ми поспішаємо познайомити наших українських покупців і партнерів.

Основні товарні категорії представлені в наступних позиціях:

• CD-програвачі для професійного використання ді-джеями, а також моделі для прослуховування якісних композицій будинку;

• системи акустики в якісних моделях, які представлені в двох основних видах - активні та пасивні;

• якісні моделі мікрофонів для караоке, які можна купити до домашньої караоке-системі;

• монітори для студій - надійні установки для якісної звукозапису;

• стійки для акустики, виготовлені з високоякісних матеріалів - надійні, стійкі і максимально зносостійкі;

• радіомікрофони для телевізійних шоу, різних виступів - якісні моделі в зручних конструкціях.

Аудіо-техніка від Gemini пропонується інтернет-магазином LuxPRO з можливість доставки в будь-яке місто України. Ми зробимо все швидко і оперативно - вам залишається лише замовити товар.