Накопичувачі ADATA

 Заснована в травні 2001 року, компанія ADATA Technology Co., Ltd. прагне надавати першокласні рішення в області пам'яті, які збагачують цифрову життя замовника. Прагнення компанії до сумлінності і професіоналізму зробило ADATA провідним брендом цифровий пам'яті з оригінальними дизайнерськими рішеннями.

 Про компанію ADATA

  • спираючись на технічний досвід, сучасні виробничі потужності і першокласне обслуговування клієнтів, ADATA пропонує комплексні рішення в області пам'яті, включаючи модулі DRAM, USB флеш-накопичувачі, карти пам'яті, твердотільні накопичувачі та портативні жорсткі диски;
  • професіоналізм та інновації, а також цінність продуктів і послуг визначають конкурентоспроможність компанії на ринку. Прагнення ADATA до якості вимагає дотримання найвищих стандартів в області розробки ідентифікаційних документів, управління закупівлями і ланцюжками поставок (сировинні матеріали), виробничих процесів;
  • завдяки постійним інноваціям і розробці продукції, яка перевершує очікування клієнтів, ADATA завоювала багато з найбільш визнаних міжнародних нагород.

Продукція ADATA

 Adata відома в основному продуктами з флеш-пам'яттю, такими як оперативна пам'ять і твердотільні накопичувачі, але у неї також доступний великий асортимент зовнішніх жорстких дисків. Adata конкурує з відомими виробниками WD і Seagate, пропонуючи конкурентоспроможні ціни, а також впроваджуючи інновації в свої розробки.
Остання з розробок - Adata HD700, яка обіцяє захист від води і пилу, а також захист від ударів в разі падіння або фізичного удару. Накопичувач не такий маленький і тонкий, як більшість поширених накопичувачів, але і не має помітного промислового дизайну.
 
Технічні характеристики і продуктивність Adata HD700:
 
  1. Він доступний в ємностях 1 і 2 ТБ.
  2. Внутрішній диск виготовлений компанією Toshiba. Швидкість передачі даних 5 Гбіт / с, що є теоретичним межею USB 3.0.
  3. В комплект поставки входить короткий кабель USB 3.0 і мініатюрна брошура з інструкціями по швидкому запуску.
  4. Диск має номінал IP56, що має на увазі захист від проникнення при контакті з водою і пилом. Adata також претендує на категорію MIL-STD-810G 516.6 по ударостійкості, хоча це не є специфічним стандартом і не має строгих протоколів тестування.
 
Adata також може похвалитися 256-бітовим шифруванням AES. Для цього компанія пропонує безкоштовне завантаження своєї утиліти HDDtoGo. Вона включає в себе кілька портативних додатків і інструмент для синхронізації даних.