Зарядні пристрої Griffin

 Спадщина Griffin глибоко вкоренилося в світі технологій. Бренд створює надійні, прогресивні продукти, які захищають і живлять технології, максимізують їх користь і термін служби.

Компанія Griffin продовжує випускати кращі в своєму класі пристрої, які демонструють майстерність, створюються власними силами і тестуються в власному дослідницькому центрі. Griffin Technology початку проектування і виробництво технічних рішень з інноваційним в 1992 році. З тих пір бренд став одним з найбільших постачальників аксесуарів для персональних комп'ютерів і цифрових носіїв.

Як стверджують розробники компанії Griffin, в основі їх творінь лежить винахідливість. З'являються на світ надійні, далекоглядні продукти, які захищають і підтримують гаджети, підвищують їх корисність і довговічність.

Перше відкриття магазину відбулось у 1992 році. Інновації, які не тільки спеціально створені і мають кращу якість, але і інновації, які роблять життя кращим. Griffin випустили iTrip в 2003 році і він повністю змінив спосіб прослуховування музики на iPod (і встановив галузевий стандарт підключення аудіосистеми в автомобілі).

Відповідно, Griffin може представити надійні і довговічні колекції продуктів для самих різних стилів життя і професій - незалежно від того, чи використовуються новітні продукти вдома, в дорозі або в польових умовах.