Кабельна продукція Goldkabel

 Бренд GoldKabel з'явився в 2003 році - його створила німецька компанія, що займалася з 2000 року імпортом кабелів, виготовлених на замовлення на Сході відповідно до її специфікаціями. Продукція GoldKabel сьогодні випускається в Німеччині і в Китаї, і позиціонується як - «вироби високої якості за невисокими цінами». Так, кабель для колонок марки GoldKabel відрізняється від «noname» виробів металевими корпусами роз'ємів, позолоченими контактними штирями і потрійним екрануванням, що забезпечує надійний захист від наведень і перешкод

 Про компанію GoldKabel

Бренд GoldKabel з'явився в 2003 році - його створила німецька компанія, що займалася з 2000 року імпортом кабелів, виготовлених на замовлення на Сході відповідно до її специфікаціями. Продукція GoldKabel сьогодні випускається в Німеччині і в Китаї, і позиціонується як - «вироби високої якості за невисокими цінами». Так, кабель для колонок марки GoldKabel відрізняється від «noname» виробів металевими корпусами роз'ємів, позолоченими контактними штирями і потрійним екрануванням, що забезпечує надійний захист від наведень і перешкод.
 
Компанія GoldKabel спеціалізується на випуску відео і аудіо кабелів високої якості для систем домашнього театру і аудіосистем. В її репертуарі є міжблочні кабелі SCART- SCART (Profi SCART, Profi SCART Plus, Profi SCART Flat), S-VHS відео кабелі (Profi S-VHS), референсні і доступні компонентний кабель 3хRCA - 3хRCA (Profi Component), антенні і спеціальні міжблочні типу 2хRCA - 1 «миниджек». Для аудіосистем фірма пропонує цифрові оптичні кабелі TOSLink (Profi OPTO), 5.1-канальні RCA (Profi 6-kanal), референсні Music, Reference і менш дорогі стерео кабелі для колонок (з «лопатками» або «бананами»), а також спеціальні кабелі для сабвуферів 1хRCA - 2хRCA (Profi Subwoofer). Чотири моделі мережевих фільтрів доповнюють її виробничу програму. Останні новинки - HDMI кабелі високої якості, а також виброизолирующие підставки під апаратуру та інші аксесуари.
 

Компанія Klotz і широкий асортимент кабелів в інтернет-магазині LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO гарантує справжня німецька якість пропонованої продукції, що виключає підробки і моделі з несправностями. Кожен кабель забезпечує легке підключення апаратури, виключає втрати при передачі сигналу.
Основні товарні категорії, представлені в каталозі LuxPRO:
 
• акустичний кабель в професійних моделях для швидкого і легкого підключення різних звукових систем;
• інструментальні кабелі, які дозволяють надійно і без будь-яких труднощів підключить музичні інструменти до різного устаткування;
• мікрофонні кабелі з низьким показником втрат, що забезпечують надійну роботу мікрофонів.
 
У нашому інтернет-магазині купити конкретну модель від бренду Klotz можна з можливістю швидкої доставки в будь-який український місто, яку ми здійснюємо відразу ж в день замовлення.