Акустичні системи Audioengine

Audioengine - китайська компанія, яка розробляє та виробляє інноваційні аудіопродукти з турботою про вашу музику. Продукти Audioengine засновані на індивідуальних розробках із дуже невеликою кількістю готових деталей. Після багатьох років розробки професійних активних студійних моніторів компанія Audioengine використала свій досвід для створення унікальної активної колонки для дому та робочого столу

Місія діяльності фірми Audioengine

Компанія Audioengine була заснована у 2005 році з однією метою: створювати аудіосистеми, які добре виглядають, чудово звучать, мають просте управління та змушують людей хотіти слухати музику щодня.

Засновники Audioengine, Брейді та Дейв, багато років працюють у технологічній індустрії. Довгий час вони працювали порізно, обіймаючи різні посади в таких компаніях, як Harman, Apple, Gibson Guitars, Alesis та інші. Обидва вже давно є досвідченими та авторитетними експертами своєї справи, і одного разу вони вирішили нарешті здійснити свою спільну мрію – почати виробляти аудіосистеми власної розробки, що відповідають їх стандартам якості та функціональності. Саме тут розпочинається історія Audioengine.

Брейді та Дейв люблять технології, а музику вони люблять ще більше. Але, звісно, це ще не все. Два засновники Audioengine не тільки вважають себе давніми експертами в галузі технологій та музики, вони воліли створити компанію з позитивною робочою атмосферою, яка об'єднує та надихає всіх співробітників і, перш за все, повністю позбавлена будь-якої тіні занепокоєння. Політики». «Великі компанії.

Audioengine прагне створювати продукти, які витримують випробування часом та гарантовано не старіють через роки після випуску. Компанія принципово не копіює нічиїх розробок та не намагається гнатися за лідерами ринку. Audioengine фокусується на наданні користувачам рішень, які забезпечують виключно позитивні та унікальні враження від прослуховування музики. Розробка та вдосконалення нових продуктів в Audioengine традиційно вважається джерелом життєвої сили компанії, і її успіх вимірюється кількістю користувачів, які щасливо посміхаються, коли чують різницю у звуку між системами Audioengine та іншими.

Ось чому Audioengine, як і раніше, може створювати сучасні аудіосистеми та успішно працювати без корпоративних інвесторів, великомасштабних фокус-груп і, отже, без непотрібної націнки на свою продукцію. Засновники Audioengine створили бізнес-модель, що повністю відповідає можливостям та універсальності діяльності компанії. Інноваційні музичні системи працюють з усіма пристроями відтворення, іншим акустичним обладнанням, програмами та сервісами потокового аудіо.

Audioengine постійно зазначає, що компанія створює свої продукти з урахуванням усіх найактуальніших уподобань та потреб своїх користувачів. Таким чином, ви можете слухати музику як завгодно і з будь-чого — зі смартфона, ноутбука або навіть рідкісної вертушки — аудіосистема Audioengine завжди буде доречною, і за її допомогою музика у вашому житті звучатиме лише якісно. І навіть якщо ви не вважаєте себе аудіофілом, Audioengine гарантує, що обов'язково почуєте різницю!

Асортимент продукції Audioengine в інтернет-магазині LuxPRO:

Протягом багатьох років займаючись постачанням звукового обладнання на український ринок, наш інтернет-магазин помітив особливу популярність серед покупців моделей Audioengine:

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує такі категорії акустичних товарів даного бренду:

  1. Акустика HI-FI & Hi-END.
  2. Аксесуари для акустики.
  3. Підсилювачі, ресивери, перетворювачі.

В інтернет-магазині LuxPRO можна замовити конкретну модель акустичсекого обладнання з можливістю швидкої та своєчасної доставки.