Лампи Osram

Компанія Osram завоювала лідерство в сфері виробництва світлотехнічного обладнання, в основному & ndash; цілого ряду лам різного типу, які було застосовано в різних областях освітлення концертних майданчиків, клубів, виставок і т.д. Бренд широко розвинувся на світовому ринку, склавши конкуренцію провідним виробникам обладнання світлового призначення. Osram світовий лідер у виробництві світлотехнічних рішень. У нашому асортименті Ви знайдете лампи галогенні з відбивачем і лампи-пальчики, газорозрядні і металогалогенні лампи, світлодіодні модулі та системи освітлення.

Фірма Osram і основні виробничі цілі

Країна виробник світлотехнічної продукції - Німеччина. Понад сто років тому в столиці німецького держави Берліні була заснована невелика фірма, яка випускала кілька моделей ламп для різного застосування. Уже сьогодні виробничі потужності бренду налічують кілька десятків фабрик, науково-дослідних центрів, а штат виробника налічує близько сорока тисяч співробітників. Річний оборот капіталу фірми Osram налічує чотири мільярди доларів.

Компанія не стала орієнтуватися на вже існуючі на ринку моделі ламп, а вирішила розробляти власні інноваційні варіанти. Так, наприклад, за допомогою ламп з системою ультрафіолетового випромінювання Puritec можна домогтися якісної дезінфекції води, зробити її максимально придатною для пиття.

Компанія Osram приділяє особливу увагу економічності вироблених лампових моделей. Ще в кінці минулого століття командою інженерів були розроблені інноваційні рішення в області енергетичної економії, коли кожна випущена модель здатна була економити для користувача близько вісімдесяти відсотків споживаної енергії.

Основні модельні варіанти ламп від Osram в інтернет-магазині LuxPRO

Експерти нашого інтернет-магазину підтверджують особливу значимість продукції Osram на європейському і зокрема на українському ринку. Наші фахівці проводили порівняльні тестування всіх наявних в нашому асортименті ламп і виділили особливі характеристики моделей саме від німецького бренду.

Представлений в каталозі асортимент продукції Osram:

• галогенні лами універсального використання, що дозволяють економити достатню кількість енергії;

• лампи PAR - інноваційна розробка бренду, відносяться до типу металогалогенних моделей;

• світлодіодні прожектори для установки в різних приміщеннях - максимально компактні і зносостійкі моделі.

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує своїм клієнтам замовити продукцію Osram недорого і з швидкою доставкою в будь-яку точку України.