Клавішні інструменти MODAL ELECTRONICS

Компанія Modal Electronics, заснована в 2013 році, має штаб-квартиру в Брістолі, Великобританія. У той час команда розробників компанії Modal відчувала себе старомодно, а сучасним синтезаторів не вистачало інноваційного духу, пов'язаного з цими приладами десятиліттями раніше. Прийшов час поновлення звуків, естетики і концепцій старої школи.
Модал 002 ознаменував віху в історії синтезаторів, переосмисливши те, яким повинен бути синтезатор в той час. Це був перший полі-цифровий / аналоговий гібридний синтезатор з транзисторним сходовим фільтром. Перший синтезатор, що має 10 000 патч-пам'ятей, Ethernet-з'єднання для доступу до вбудованого веб-сервера для редагування всіх параметрів. Перший неробочий синтезатор з повнокольоровим дисплеєм і першим, що підтримує цифровий аудіо вихід з високою роздільною здатністю 192 кГц / 24 біта через USB.
 
1. Сьогодні серія 00 є легендарною, і її спадщина надихає все представлені лінійки.
2. У 2018 році Modal випустив SKULPTsynthesizer, величезний 32-осциляторний віртуально-аналоговий полісінтіметр. CRAFTsynth 2.0, потужний моно хвилеводний синтезатор, незабаром після цього супроводжував ряд творчих музичних інструментів.
3. Сімейство ARGON8, випущене в 2019 році, об'єднує в собі всі знання, накопичені в попередніх продуктах, і упаковує їх в три потужних, практичних пакета, які забезпечують характерне модальное звучання.