Інтернет магазин LuxproСвітлове обладнанняАрхітектурне освітлення, чохли, сумки

Архітектурне освітлення, чохли, сумки

Зробити наше життя яскравішим не складе великих труднощів! Кілька простих ефектів і проста тусовка перетворюється на справжню подію. Особливо якщо мова йде про архітектурному освітленні. Для його створення вам неодмінно знадобиться автоматичний або дистанційний блок керування світлодіодними світильниками (освітленням). Купити блоки управління сьогодні не складно, але необхідно відповідально підійти до їх вибору. Системи управління освітленням зустрічаються найрізноманітніші.

 

Розглянемо детально системи управління DRIVER BOX. Вони широко застосовуються в зовнішньому і внутрішньому архітектурному освітленні. Ми розповімо про основні особливості блоків управління освітленням, також вивчимо їх різновиди.

Блок управління і його особливості

Цей різновид апарату використовується в якості контролера і регулятора кольору і яскравості освітлення світлодіодами 3 W. Обладнання використовується для створення найрізноманітніших світлових ефектів від простих до складних. Пристрій є представником багатоканальних систем управління, які розроблялися для роботи з модулями прямого світла і трибарвними світильниками. Важливо відзначити, що обладнання розраховане на світлодіоди, у яких база 3W, а струм - 700 ма.
 
Система надає можливість автоматичного і дистанційного контролю і управління архітектурним освітленням. Устаткування дозволяє ефективно контролювати вуличне освітлення. Тому блоки управління даного класу широко застосовуються саме при зовнішньому освітленні.
 
Система управління справно працює в якості складової в налагодженій системі, яка застосовує інтерфейс DMX-512. Також активно вона може використовуватися в якості автономного регулятора з вшитими програмами.
 
Дистанційне керування освітленням може здійснюватися в декількох різних режимах. Варто зазначити, що блок автоматичного управління може складатися від 1 до 12 незалежних, різних DMX драйверів. Їх кількість залежить від моделі блоку.
Сам по собі драйвер працює в 3-х режимах:
 
1. DMX512 - функції виконуються відповідно до стандартного протоколу.
2. MASTER - даний режим передбачає автономну роботу драйвером з різною швидкістю. Всі особливості залежать від установок. Важливо відзначити - виключно 1 драйвер працює в режимі MASTER, всі інші перебувають в режимі SLAVE.
3. SLAVE - абсолютне повторення попереднього режиму.
 
При необхідності можна використовувати відразу кілька блоків автоматичного управління. Таку можливість дає режим MASTER-SLAVE. Знадобиться з'єднати всі блоки мережею, неодмінно скористатися терминаторами DMX512.

Де купити і як вибрати архітектурне освітлення?

Якщо ви не володієте достатнім обсягом знань для вибору системи управління освітленням, в інтернет-магазині LUXpro вам нададуть кваліфіковану допомогу та консультацію. Ціна архітектурного освітлення залежить від особливостей, обраної вами моделі. Інтернет-магазин надає широкі можливості при купівлі товару. Замовити архітектурну подстветки можна всього в декілька етапів, які не займуть багато часу.
 
Чому слід вибрати інтернет-магазин LUXpro? Тут найдоступніша ціна, великий вибір і проста система замовлення. Купити архітектурне освітлення не складно. Швидше зверніться в наш магазин!

Рекомендуємо Вам підібрати і придбати Архітектурне освітлення, чохли, сумки по актуальній ціні в онлайн магазині музичного обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою по Києву і всій Україні. Также, подивіться Стійки для світлового обладнання таких брендів як: DiMarzio, Allen & Heath, Free Color. Інтернет магазин https://luxpro.ua/ виробляє доставку клієнтам регіонів: Полтава, Чернігів, Житомир і в усі регіони України.

Новинка
DAP Audio
Кейс LCA-MIR30 Roadcase for 30cm Mirrorball
2 831грн
Під замовлення
Новинка
DAP Audio
Кейс LCA-MIR40 Roadcase for 40cm Mirrorball
4 950грн
Під замовлення
Новинка
DAP Audio
Кейс LCA-MIR50 Roadcase for 50cm Mirrorball
7 722грн
Під замовлення
Новинка
DAP Audio
Кейс LCA-MIR100 Roadcase for 100cm Mirrorball
36 392грн
Під замовлення
Новинка
DAP Audio
Кейс LCA-LEDF Case for LED Foot 4
1 366грн
Під замовлення
Новинка
DAP Audio
Кейс UCA-CHAIN1 Case for Lodestar MKII Chainho
13 820грн
Під замовлення
Новинка
DAP Audio
Кейс LCA-PAR3 Case for 8 x Compact Par
12 870грн
Під замовлення
Новинка
DAP Audio
Кейс LCA-PHA5 2x Phantom 75/95/100/130/3R Beam
13 820грн
Під замовлення
Новинка
DAP Audio
Кейс LCA-OCTO Case for Octostrip set 100cm
9 464грн
Під замовлення
Новинка
DAP Audio
Кейс UCA-UFC1 Universal foam case 1
1 857грн
Під замовлення
Новинка
DAP Audio
Кейс UCA-UFC2 Universal foam case 2
3 901грн
Під замовлення
Новинка
DAP Audio
Кейс LCA-PHA3 Case for 2 Phantom LED25/50/65
9 068грн
Під замовлення
Новинка
DAP Audio
Кейс LCA-SPE1 Case for 8x Spectral spot
12 870грн
Під замовлення
Новинка
DAP Audio
Кейс LCA-SUN1 Case for 8x Sunstrip Active
18 572грн
Під замовлення
Новинка
DAP Audio
Кейс LCA-PAR2 Case for 8x Par64
16 196грн
Під замовлення
Знижка
-28%
NGS
LED блок живлення  12200KA-C
589грн 426грн
В наявності