Навушники Knowledge Zenith

У 2010 році китайська компанія ShenZhen YuanZe Electronics Co. Ltd оголосила про створення нового бренду навушників під назвою Knowledge Zenith (KZ), а вже в 2015 році аксесуари цієї марки активно продавалися на міжнародних торгових майданчиках AliExpress, Amazon, eBay, не кажучи вже про південно-східні інтернет-портали, типу Taobao

Впроваджуючи новітні технології у виробництво та розробляючи інноваційні моделі навушників, компанія ShenZhen успішно конкурує на ринку аудіоапаратури з найбільшими брендами як Китаю, так і США – доступна вартість у поєднанні з відмінною функціональністю приваблює дедалі більше покупців різних регіонів світу.

ЛюксПро представляє асортимент бренду KZ

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує придбати навушники від бренду Knowledge Zenith, які користуються визнанням величезної кількості меломанів:

  1. Для аудіо-аксесуарів серії ED характерне чисте і м'яке звучання низьких нот (басів) без ударного тону.
  2. Серія Z відрізняється оригінальним звуковим тюнінгом, який дозволив досягти фактурного, достовірного та детального звучання.
  3. Серія AS характеризується підвищеним рівнем чистоти звуку, підкресленими щільними басами без зайвої напористості та гармонійністю звучання середніх тонів.

Крім навушників бренду KZ, в асортименті ЛюксПро міститься також інша продукція компанії – це різноманітні кабелі зі штекерами для навушників, які відрізняються мінімумом шумового показника при передачі звуку, підвищеним індексом прохідності та оригінальним зовнішнім дизайном.

Характерні риси продукції Knowledge Zenith

На думку експертів ринку аудіо-аксесуарів, бренд Knowledge Zenith цілком заслужено займає лідируючі позиції в сегменті недорогих навушників для звичайних користувачів - різноманітність модельного ряду дозволяє кожному покупцеві вибрати оптимальний варіант для прослуховування улюблених композицій з різних аудіоносіїв (комп'ютер, плеєр і т.д.).

Важливим фактором зростання популярності стала і ціна продукції бренду – цілком доступна вартість високоякісних навушників приваблює нових покупців, які прагнуть чути чистий текстурний звук. Точне акустичне регулювання аудіо-аксесуарів і приголомшлива деталізація кінцевого звучання високо оцінені користувачами у всіх країнах світу – у навушниках KZ ви будете насолоджуватися улюбленою музикою, не відволікаючись на сторонні шуми.