Рухомі LED світлові голови, прожектори, театральний світ, стробоскопи, бліндери Color imagination

Професійне світлодіодне обладнання для проведення шоу уявлень в театрах, освітлення розважальних заходів, світломузики для дискотеки. Бренд Color imagination вже не один десяток років радує любителів шоу техніки своїми відмінними технічними експлуатаційними характеристиками і прийнятною ціновою політикою. Вибираючи світлові прилади Color imagination - ви отримуєте сучасні светвие прилади і 1 рік гарантії на їх роботу!

Освітлювальна техніка представлена ​​на українському ринку широким асортиментом. Іноді вибір моделей і брендів настільки великий, що важко віддати перевагу конкретному виробникові. Компанія Color imagination - одна з тих, яким слід довіряти не дивлячись ні на що.

Бренд Color imagination: невелика історія успіху

Компанія почала свою діяльність не так давно - в 2007 році. Саме тоді група молодих інженерів створила невеличкий бізнес з виробництва освітлювальної техніки. Спочатку асортимент бренду обмежувався декількома моделями світлодіодних прожекторів. Країна-виробник бренду - Китай, компанія є одні із самих надійних представників азіатського ринку освітлювальної техніки.

Виробник вирішив не зраджувати своїм принцип і вибрав основним напрямком своєї діяльності саме даний вид освітлення. Поступово керівники компанії організували справжній дослідницький центр на базі фірми, де професійні інженери розробляли новітні моделі світлодіодних прожекторів.

Фірма Color imagination дуже тісно співпрацює зі своїми дистриб'юторами. Завдяки цьому отримує повну і всеосяжну інформацію про потреби клієнта. Так вдається зрозуміти, на які аспекти виробництва акцентувати найбільшу увагу.

На сьогоднішній день, менш ніж за десять років, компанії вдалося стати одним з лідерів в поставках світлодіодного обладнання.

Продукція компанії Color imagination в інтернет-магазині LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує повний асортимент продукції даного бренду. Серед основних товарних категорій і їх характеристик можна виділити наступні позиції:

  • так звані прожектори «рухомі голови» в модельних варіантах SPOT і WASH;
  • головна категорія товарів - світлодіодні прожектори;
  • багато прожектори з вбудованими автоматичними режимами, що дозволить управляти приладом легко і без труднощів;
  • прилади мають неймовірно високою швидкістю зміни кольорів, що дозволить створювати вражаючі шоу;
  • всі прожектори досить компактні, трохи важать і можуть легко монтуватися в будь-яких приміщеннях.

В інтернет-магазині LuxPRO можна купити конкретну модель прожектора або «рухається голови» за найбільш оптимальними цінами. Ми пропонуємо також доставку товарів в будь-який регіон країни - швидку і своєчасну.