Світлове обладнання Spotlight

Під брендом Spotlight виробляється широкий асортимент театральних прожекторів, точкових світильників як на лампах, так і на світлодіодах, світлових гармат та інших світильників та аксесуарів до них. Продукція Spotlight вигідно відрізняється чудовою європейською якістю, а також відповідністю всім стандартам якості та безпеки

Історія компанії Spotlight

Історія італійської компанії Spotlight налічує вже понад 50 років, за які її продукцією оснащено воістину незліченну кількість театрів та музеїв у всьому світі. На сьогоднішній день компанія працює з дистриб'юторами у понад 100 країнах світу.

Велику увагу компанія приділяє безпосередньо інжинірингу. Spotlight має власний відділ досліджень та розвитку з розробки нових продуктів та рішень. Компанія дбає про своїх клієнтів надаючи якісний сервіс та має ISO9000-Vision сертифікацію, міжнародного стандарту контролю якості, яка надає офіційну гарантію продукції.

Асортименти продукції Spotlight в інтернет-магазині LuxPRO:

Інтернет-магазин LuxPRO підібрав обладнання від цього бренду в широкому модельному асортименті. У нас ви зможете знайти та замовити світлове обладнання високої якості у різних цінових категоріях.

  1. DMX контролери.
  2. Профільні прожектори.
  3. Світлодіодні LED прожектори.
  4. Слідкуючі прожектори.
  5. Театральні прожектори.