Аудіо продукція MIRSAN

Турецький бренд Mirsan спеціалізується на виробництві телекомунікаційних шаф, полиць та аксесуарів для побудови серверів та систем зберігання даних. Компанія працює на ринку не перший рік і чудово орієнтується у сучасних потребах клієнтів, а тому всіляко удосконалює та розвиває свої технології

Основна спеціалізація бренду MIRSAN

Бренд Mirsan використовує передові технології, щоб створювати та продавати продукцію, необхідну для ефективної роботи в сьогоденні та для розвитку в майбутньому.

Виробник не тільки розробляє обладнання та аксесуари, але й проводить післяпродажну підтримку своїх клієнтів, допомагаючи їм вирішувати питання, що виникають, і модернізувати мережеву інфраструктуру.

Телекомунікаційні шафи Mirsan оптимізовані, внутрішній простір використовується з максимальною продуктивністю, а допоміжна інфраструктура дозволить побудувати надійну та ефективну СГД або сервер. Продукція компанії охоплює понад тисячу найменувань, серед них 19-дюймові серверні шафи, електричні та телекомунікаційні та розподільні шафи для аудіо та відео систем, підлогові, настінні, антивандальні та всепогодні шафи класу IP, безшумні шафи, відкриті систем.