Устаткування для проведення відеоконференції Konftel

Компанія Konftel з 1988 року займає лідируючі позиції у галузі розробки та виробництва високоякісного аудіо-обладнання. Головний офіс компанії Konftel знаходиться у Швеції

Коротко про компанію Konftel

Компанія Konftel з 1988 року займає лідируючі позиції у галузі розробки та виробництва високоякісного аудіо-обладнання. Головний офіс компанії Konftel знаходиться у Швеції.

У продуктовій лінійці компанії представлені рішення, що дозволяють організовувати конференц-зв'язок як за проводовими аналоговими лініями, так і за допомогою бездротових ліній зв'язку, що працюють за протоколами DECT та Bluetooth®.

Аудіо-обладнання Konftel розроблено із застосуванням оригінальної запатентованої технології OmniSound®, що дозволяє досягти високої чіткості при передачі та відтворенні мовлення. Телефонні апарати виробництва Konftel продаються по всьому світу. Основним споживачем обладнання є Європа.

Інтернет-магазин LuxPRO та асортимент продукції Konftel

Товари даної компанії, представлені в інтернет-магазині LuxPRO, відрізняються надійністю, високою якістю та простотою у використанні.

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує замовити необхідну модель товару із попередньою консультацією з нашими спеціалістами, які допоможуть визначитися з вибором та порадити потрібну модель обладнання для проведення конференцій бренду Konftel.