Комутаційне обладнання Schulz Kabel

Додаткове обладнання для акустичних систем - важлива складова надійної і комфортної роботи. Кабелі від Німецької компанії Schulz Kabel помітно лідирують в сфері продажів по всьому світу, будучи надійними помічниками для кожного музиканта і ді-джея. Schulz Kabel перевірений виробник надійного комутаційного обладнання

Німецька компанія SCHULZ KABEL (Шульц Кабель) спеціалізується на виробництві аудіо кабелів і аксесуарів, більшою мірою орієнтуючись на музичну галузь, заснована в 1985 році.

Schulz Kabel: асортимент і призначення продукції

Робота компанії Schulz Kabel ґрунтується на багаторічному досвіді та інноваційні рішення, завоювавши провідні позиції на європейському ринку аудіо комутації. Німецький виробник кабелю для акустичних систем, музичних інструментів, мікрофонного кабелю, цифрового кабелю, мультикорів, перехідників і штекерів різних форматів. Асортимент компанії настільки широкий, що дозволяє закоммутіровать практично будь-яку апаратуру або музичний інструмент.

Виконана з якісних інноваційних матеріалів, з використанням високоміцної обплетення і екрану, продукція Schulz kabel забезпечує максимальну чіткість передачі сигналу з мінімальними втратами і спотвореннями.

Широка лінійка Schulz Kabel і доступна ціна дозволяють підібрати необхідний за своїми властивостями кабель, максимально підходить під необхідні завдання. Широкий вибір аудіо проводів, кабелів і роз'ємів дозволяє позбутися від компромісів і вибрати рішення, яке не залишає сумнівів.

Завжди перебуваючи на гребені прогресу і нових технологій, Schulz продовжують прислухатися до аудіо-спільноті, і залишаються в курсі ринкових трендів. Команда з понад 50 інженерів з різних областей знань, новітні матеріали і накопичений досвід дозволяють Schulz Kabel народжувати на світ найпередовіші технічні рішення.

Види комутації представлені в інтернет-магазині LuxPRO

Наш інтернет-магазин LuxPRO в повній мірі надає українським користувачам вибрати і купити надійні кабелі для акустичної техніки. Основні товарні категорії продукції:

Замовлення продукції здійснюється нашими менеджерами швидко і оперативно. Вже на наступний день ви зможете отримати замовлену модель за допомогою своєчасної доставки по Україні.