Генератори туману

Звертаючись за покупкою генератора для проведення спеціального ефекту наші клієнти не завжди розуміють про їх призначення, вважаючи що досить купити той чи інший вид рідини і вийде потрібний ефект: легкий серпанок, що стелеться туман або повна задимленість. Це не зовсім так, в асортименті пропонованому у нас на сайті, ви знайдете, як звичайні генератори диму так і Хейзер і фейзер виробляють туман. Для того, щоб розібратися з різноманіттям представленого у нас на сайті обладнання, пропонуємо ознайомитися з даними оглядом.

Фейзер це бюджетні варіанти імітації туману, які заправляються звичайним розчином для генератора диму.
 
Хейзер це професійні системи, досить дорогі і заправляються спеціальною рідиною на водній основі. Дим який вони виробляють практично невидимий і використовується для світлових шоу уявлень в професійних цілях.

Генератори туману: призначення і використання

Даний вид спеціальних ефектів використовуються для заповнення простору легким серпанком, яка поліпшує читаність світлових променів і лазерних установок. Пристрій призначений для створення ефектів, які використовуються в нічних клубах і дискотеках, різноманітних музичних шоу, розважальних програмах. Спецефекти здатні зробити з будь-якого концерту незабутнє шоу. Правильний підбір апаратури дозволяє створювати не тільки красиві ілюзії, але і розкішне обрамлення кожного номера. Найбільш часто респонденти користуються послугами апаратурою для проведення будь-якого виступу або ж організації вечірки в нічному клубі є генератор туману.
 
Хейзер полюбився багатьом артистам і постановникам номерів за те, що при своїй простоті у використанні, він дає максимально барвисті ефекти і виробляє на глядача незабутнє враження.
 
Хейзер і фейзер діляться на класи в залежності від необхідного ефекту і площі, яку слід покрити димом. Туманні генератори малої потужності використовують для створення легкого диму, яке огортає виступає прозорою пеленою. Якщо на концерті потрібно, щоб дим стелився по сцені густими хвилями, то для цього використовують апарат середньої або ж високої потужності.
 
Також створення ефектів безпосередньо залежить від рідини, яку заливають в спеціально встановлену в корпус апарату каністру. Рідина аналогічно ділиться на три підкласу - легку, середню і важку. Дим, який стелиться по землі, отримують як правило з важкої рідини, або з середньою. Вартість генераторів спеціальних ефектів залежить від їх потужності, популярності і надійності виробника, а також кількості функцій, які він здатний виконати.

Вигоди покупки в інтернет магазині luxpro.ua

За роки своєї діяльності компанія LUXPRO придбала репутацію надійного постачальника обладнання для масових заходів, шоу і розважальних програм. У каталозі компанії Ви знайдете найсучасніше обладнання від світових виробників. Перш ніж починати співпрацю з будь-яким виробником, кожен генератор туману проходить жорстку перевірку на надійність роботи. LUXpro цінує кожного клієнта, саме з цього фахівці компанії докладають максимум зусиль, щоб наша робота перевершила всі ваші очікування.

Пропонуємо Вам вибрати і купити Генератори туману за кращою вартістю в магазині музичних інструментів ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок України. Также, вибирайте Міні-лазери таких брендів як: Athletic, Magnat, . Інтернет каталог https://luxpro.ua/ реалізує доставку клієнтам в регіонах: Черкаси, Біла Церква, Кам`янець-Подільський і в інші регіони України.