Всі новини

Всі новини

 • Тільки у нас, вперше на теренах України - сценічні подіуми від MOTT!
  08.11.2018
  Тільки у нас, вперше на теренах України - сценічні подіуми від MOTT!

  Сценічні подіуми "MADE IN GERMANY" - MADE BY MOTT Mott Mobile Systeme, протягом багатьох років є одним з провідних виробників мобільних сценічних подіумів, платформ, трибун.

  Сідайте зручніше, ми розповімо і покажемо новинку на українському ринку - сценічні платформи серій Optimus, Ideal, TOP5 и Unistage від німецького виробника MOTT.

 • Генератор диму H-7D DJ Power - потужно і ефектно в одному приладі!
  31.10.2018
  Генератор диму H-7D DJ Power - потужно і ефектно в одному приладі!

  На сьогоднішній день використання різної сценічної професійної апаратури не обмежується багатолюдними концертними шоу, навіть камерні, невеликі вечірки зараз проходять з повним набором спецефектів - звукових і світлових. Але є ще один цікавий ефект, який будь-яку атмосферу в клубному залі робить таємничої і загадковою, святкової і веселою. Йдеться, звичайно ж, про штучне задимлення за допомогою особливих генераторів.

 • Новинка - світлодіодний прожектор SI-134C PARZOOM 3618 від 10° до 60°
  30.10.2018
  Новинка - світлодіодний прожектор SI-134C PARZOOM 3618 від 10° до 60°

   Ринок шоі індустрії постійно розвивається, не виняток і напрямок світлового шоу обладнання. Представляємо вашій увазі новинку світлодіодний прожектор SI-134C від Color Imagination, який призначений для зовнішнього застосування, такого як архітектурне освітлення, живі концерти, клубне освітлення, тематичного ландшафтного освітлення, евент заходів.

  У чому фішка даної новинки - в нашому невеликому огляді а також відео презентації ..
 • Нові шоу світлодіодні моделі від Color Imagination поступили на склад!
  20.10.2018
  Нові шоу світлодіодні моделі від Color Imagination поступили на склад!

  вітлодіодне сценічне обладнання впевнено витісняє застарілі прожектори та інші освітлювальні прилади, які не зможуть створити точно такі ж шикарні видовищні ефекти, але при цьому споживають занадто багато електроенергії, мають високу температуру нагрівання і тим самим створюють незручності для акторів або присутніх.

 • Невеликий звіт про захід «Український музичний ярмарок 2018»
  14.10.2018
  Невеликий звіт про захід «Український музичний ярмарок 2018»

  На виставці «Українська Музична Ярмарок-2018» наша компанія представила ексклюзивні особисті дистриб'юторські новинки брендів шоу світлового та звукового обладнання, спеціальних ефектів і аксесуарів для їх роботи, монтажу, а саме: ATHLETIC, ALUSTAGE, COLOR IMAGINATION, DJPOWER, MONACOR, OHM, IMG STAGE LINE.

  Цією новиною ми хочемо поділитися враженнями і звичайно ж показати як все відбувалося.

 • Всі фарби з Color Imagination: театральне, архітектурне, сценічне світло
  24.09.2018
  Всі фарби з Color Imagination: театральне, архітектурне, сценічне світло

  Color Imagination - компанія, яка була заснована не в такому вже й далекому 2007 році. За більш ніж десять років роботи виробник став відомий не тільки в своїй країні, але і у всіх просунутих зарубіжних державах. Компанія активно займається виробництвом професійного світлодіодного обладнання, яке широко використовується в багатьох сферах. Color Imagination спеціалізується на випуску високотехнологічної апаратури з низьким показниками енергоспоживання.

 • Онлайн-реєстрація (безкоштовна) на «Український музичний ярмарок»
  21.09.2018
  Онлайн-реєстрація (безкоштовна) на «Український музичний ярмарок»
  На виставці «Український Музичний Ярмарок-2018» наша компанія представить ексклюзивні особисті дистриб`юторські новинки брендів шоу світлового та звукового обладнання, спеціальних ефектів та аксесуарів для їх роботи, монтажу, а саме: ATHLETIC, ALUSTAGE, COLOR IMAGINATION, DJPOWER, MONACOR, OHM, IMG STAGE LINE. Велкам на «Український Музичний Ярмарок-2018», заходьте обов`язково на стенд LuxPRO – у нас буде захоплююча атмосфера та цікаві новинки!
 • Новинки на складі: стійки Athletic для клавішних і струнних інструментів
  26.08.2018
  Новинки на складі: стійки Athletic для клавішних і струнних інструментів

  Вже не один рік компанія LuxPRO займається постачанням на вітчизняний ринок устаткування компанії Athletic, в асортименті якої представлені практично всі аксесуари для кріплення, зберігання і роботи світло-звукового і музичного устаткування. Поспішаємо порадувати музикантів, які завжди розраховують на якісне брендове обладнання. Інтернет-магазин LuxPRO представляє нову колекцію гітарних і діджейських стійок за дуже доступною ціною в Україні. Але про все по порядку.

 • Новинки DJ Power генератори конфетті, снігу, диму для створення шоу!
  14.08.2018
  Новинки DJ Power генератори конфетті, снігу, диму для створення шоу!

  Шоу-техніка від LuxPRO - це обладнання для заходів зі спецефектами. Сьогодні ринок переповнений різними видами генераторів. Серед них: для диму, туману, конфетті, піни, снігу і багато інших. Все це обладнання призначене для того, щоб зробити обстановку святкової і дійсно незабутньою! Представляємо Вам новинки цього сезону, які вже можна придбати в нашому інтернет-магазині!

 • Нова клубна серія англійського бренду Ohm - CRONUS "Вокальна ясність"
  26.07.2018
  Нова клубна серія англійського бренду Ohm - CRONUS "Вокальна ясність"

  Ідеальне звучання голосу - важливий фактор на будь-якому заході і музичному концерті з великою аудиторією. На сьогоднішній день представлений величезний модельний ряд акустичної системи для передачі звукових частот на великі відстані, але не кожна з них здатна звучати максимально природно. Нова клубна серія від Ohm - CRONUS «Вокальна ясність» - нове покоління звукових колонок, які чудово справляються із завданням передачі Громкова звукового сигналу на великі відстані з максимально чистим звучанням.