Всі новини

 • MAG AUDIO представляє новинку в інсталяційній серії AIR - погодостійку IP версію для ще більших можливостей застосування
  21.08.2020
  MAG AUDIO представляє новинку в інсталяційній серії AIR - погодостійку IP версію для ще більших можливостей застосування

  Нещодавно серія AIR поповнилася погодостійкою версією для всіх моделей, що значно розширює їх спектр застосування. Так, системи AIR, що мають ступінь захисту IP54, можуть використовуватися у зовнішніх інсталяціях, де можливий вплив погодних умов або води: літні тераси, басейни, гірськолижні курорти, аквапарки, стадіони та безліч інших майданчиків відкритого типу. 

 • Дзеркальна куля Mirrorball 5x5mm mirrors від Showtec - новинка в LuxPRO
  18.08.2020
  Дзеркальна куля Mirrorball 5x5mm mirrors від Showtec - новинка в LuxPRO

  Дзеркальні дискотечні кулі - то, без чого неможливо уявити жодну вечірку або тематичне свято. Диско-кулі створюють сліпучі відблиски світла по всій площі приміщення. Дзеркальні кулі з каталогу LuxPRO ідеально підходять для ді-джеїв, танцполів, клубів і вечірок або використовуються в домашній обстановці для створення особливого інтер'єру.

 • Компактний, потужний інтелект, нескінченна кількість комбінацій – представляємо акустичні системи від британського бренду Ohm
  28.07.2020
  Компактний, потужний інтелект, нескінченна кількість комбінацій – представляємо акустичні системи від британського бренду Ohm

  Середовище ніколи не буває однаковим. Будь то невеликий клуб або ресторан, для якого потрібна компактна система, або довгі приміщення, для яких необхідний правильний розподіл аудіо, або відкритий простір, який вимагає широкого кута розкриття, щоб охопити максимум аудиторії, акустичні системи Ohm серії BRS-12A3 мають гнучкі налаштування для поєднання потужності з пасивних систем середнього класу серії BR і другого сабвуфера BRS-12. 

 • Зустрічайте NEW надходження світлового шоу обладнання від PERFECT!
  21.07.2020
  Зустрічайте NEW надходження світлового шоу обладнання від PERFECT!

  Цікавитесь тенденціями на ринку світлового та сценічного обладнання? Компанія Perfect - лідер з виробництва світлового та музичного обладнання для шоу і сцени. Високий потенціал потужності і продуктивності виділяє дане обладнання для проектів будь-якого масштабу. Інтернет-магазин LuxPRO уважно стежить за тенденціями на ринку обладнання провідних брендів. Ми раді представити лінійку високоінтелектуальних LED проекторів для живого виступу, студії, а також проведення публічних заходів.

 • NEW системи фонового оповіщення та озвучування від бренду MONACOR
  03.07.2020
  NEW системи фонового оповіщення та озвучування від бренду MONACOR

  Бренд MONACOR це один з небагатьох світових виробників в якості продукції якого не доводиться сумніватися. 3 роки гарантії, які дає виробник і висока надійність продукції під час експлуатації - обов'язкова умова супроводу будь-якого проекту. Наша компанія успішно провела продажу та інсталяції акустики MONACOR і сміємо вас запевнити, що це дійсне чудово звучить обладнання, виконане в сучасній обробці, як матеріалу так і дизайну.

 • Новинки! Сучасні шоу WASH LED установки від бренду Color Imagination
  24.06.2020
  Новинки! Сучасні шоу WASH LED установки від бренду Color Imagination

  WASH і SPOT ефекти незамінні для проведення шоу-програм на сцені. Установка LED обладнання значно спрощує організацію розважальних заходів і виступів. Компанія Color Imagination - фахівець в області освітлювальних приладів. Компанія займається випуском світлодіодних LED голів з підвищеними колірними характеристиками.

 • Професійна акустика MAG AUDIO серія FLY для концертних залів, клубів
  05.05.2020
  Професійна акустика MAG AUDIO серія FLY для концертних залів, клубів

  Наступним оглядом знову йде фаворит в сегменті професійної акустики MAG AUDIO але вже серія FLY, яка представлена елементом лінійного масиву Fly 6 і сабвуфером Fly Sub 18. Відразу хочемо відзначити, що дана акустика відмінно зарекомендувала себе під час наших інсталяцій в школах, вищих навчальних закладах, концертних залах і нічних клубах. Це дійсно дуже високопотужний і зручний для використання комплект, який також витребуваний в прокаті і івент заходах.

 • Новий бренд від LuxPRO - європейське світлове шоу обладнання Showtec!
  01.05.2020
  Новий бренд від LuxPRO - європейське світлове шоу обладнання Showtec!

  Слідкуєте за новинками і хочете бути в курсі останніх новинок? Фахівці з асортименту LuxPRO приділяють увагу останнім тенденціям музичного, цифрового, світлового обладнання від провідних виробників. Серед ключових брендів, які займаються випуском по-справжньому функціональних і надпотужних систем виділяють Showtec. Особливої уваги заслуговують DMX контролери бренду. Їх основне завдання - високоякісна передача цифрового сигналу від контролера до сценічної апаратури..

 • ТОП продажів MAG AUDIO акустична система NX 12A та сабвуфер Sub 18A
  27.04.2020
  ТОП продажів MAG AUDIO акустична система NX 12A та сабвуфер Sub 18A

  Сьогодні в нашому невеликому огляді мова піде про акустичні системи українського виробника MAG AUDIO. Наша компанія є офіційним представником продукції компанії MAG вже більше 5 років в Україні, за цей час нами виконані сотні продажів та інсталяцій на різноманітних акустичних системах професійного рівня. Отже, мова про клубної серії - акустичній системі NX 12A і сабвуфера Sub 18A.

 • Активні колонки ACTIVE.15 від Maximum Acoustics - потужно і недорого!
  09.04.2020
  Активні колонки ACTIVE.15 від Maximum Acoustics - потужно і недорого!

  Активні колонки це універсальні акустичні системи, які підійдуть для озвучування будь-якого формату приміщень і заходів. Розрізняються вони тільки по своїй потужності і функціоналу. Головна вимога на сьогоднішній час, що пред'являється нашими клієнтами до них це в 1ю чергу потужність і ціна. Активні колонки від Maximum Acoustics це саме той бренд, який втілює ці основні критерії. Отже, знайомтеся, новинка - активні колонки ACTIVE.15 від Maximum Acoustics.