Всі новини

 • Активні колонки ACTIVE.15 від Maximum Acoustics - потужно і недорого!
  18.05.2020
  Активні колонки ACTIVE.15 від Maximum Acoustics - потужно і недорого!

  Активні колонки це універсальні акустичні системи, які підійдуть для озвучування будь-якого формату приміщень і заходів. Розрізняються вони тільки по своїй потужності і функціоналу. Головна вимога на сьогоднішній час, що пред'являється нашими клієнтами до них це в 1ю чергу потужність і ціна. Активні колонки від Maximum Acoustics це саме той бренд, який втілює ці основні критерії. Отже, знайомтеся, новинка - активні колонки ACTIVE.15 від Maximum Acoustics.

 • NEW системи фонового оповіщення та озвучування від бренду MONACOR
  08.05.2020
  NEW системи фонового оповіщення та озвучування від бренду MONACOR

  Бренд MONACOR це один з небагатьох світових виробників в якості продукції якого не доводиться сумніватися. 3 роки гарантії, які дає виробник і висока надійність продукції під час експлуатації - обов'язкова умова супроводу будь-якого проекту. Наша компанія успішно провела продажу та інсталяції акустики MONACOR і сміємо вас запевнити, що це дійсне чудово звучить обладнання, виконане в сучасній обробці, як матеріалу так і дизайну.

 • Професійна акустика MAG AUDIO серія FLY для концертних залів, клубів
  05.05.2020
  Професійна акустика MAG AUDIO серія FLY для концертних залів, клубів

  Наступним оглядом знову йде фаворит в сегменті професійної акустики MAG AUDIO але вже серія FLY, яка представлена елементом лінійного масиву Fly 6 і сабвуфером Fly Sub 18. Відразу хочемо відзначити, що дана акустика відмінно зарекомендувала себе під час наших інсталяцій в школах, вищих навчальних закладах, концертних залах і нічних клубах. Це дійсно дуже високопотужний і зручний для використання комплект, який також витребуваний в прокаті і івент заходах.

 • Новий бренд від LuxPRO - європейське світлове шоу обладнання Showtec!
  01.05.2020
  Новий бренд від LuxPRO - європейське світлове шоу обладнання Showtec!

  Слідкуєте за новинками і хочете бути в курсі останніх новинок? Фахівці з асортименту LuxPRO приділяють увагу останнім тенденціям музичного, цифрового, світлового обладнання від провідних виробників. Серед ключових брендів, які займаються випуском по-справжньому функціональних і надпотужних систем виділяють Showtec. Особливої уваги заслуговують DMX контролери бренду. Їх основне завдання - високоякісна передача цифрового сигналу від контролера до сценічної апаратури..

 • ТОП продажів MAG AUDIO акустична система NX 12A та сабвуфер Sub 18A
  27.04.2020
  ТОП продажів MAG AUDIO акустична система NX 12A та сабвуфер Sub 18A

  Сьогодні в нашому невеликому огляді мова піде про акустичні системи українського виробника MAG AUDIO. Наша компанія є офіційним представником продукції компанії MAG вже більше 5 років в Україні, за цей час нами виконані сотні продажів та інсталяцій на різноманітних акустичних системах професійного рівня. Отже, мова про клубної серії - акустичній системі NX 12A і сабвуфера Sub 18A.

 • Зустрічайте NEW надходження світлового шоу обладнання від PERFECT!
  13.04.2020
  Зустрічайте NEW надходження світлового шоу обладнання від PERFECT!

  Цікавитесь тенденціями на ринку світлового та сценічного обладнання? Компанія Perfect - лідер з виробництва світлового та музичного обладнання для шоу і сцени. Високий потенціал потужності і продуктивності виділяє дане обладнання для проектів будь-якого масштабу. Інтернет-магазин LuxPRO уважно стежить за тенденціями на ринку обладнання провідних брендів. Ми раді представити лінійку високоінтелектуальних LED проекторів для живого виступу, студії, а також проведення публічних заходів.

 • NEW! Генератор туману DJPower H-3 для сцен театру, ТВ зйомок, шоу
  23.03.2020
  NEW! Генератор туману DJPower H-3 для сцен театру, ТВ зйомок, шоу

  Купівля спеціальних генераторів з виробництва диму, мильних бульбашок і снігу - невід'ємна частина організації шоу-програми та свят. Устаткування затребуване в сценічній сфері для проведення концертів, фестивалів, зйомок. Представляємо новинку 2020 року від бренду DJPOWER генератор снігу H-S2, який не має аналогів в Україні, маючи компактний корпус, здатний вирішувати питання створення штучного шоу снігу на сценах театру, в ході зйомок телевізійних передач, шоу та евентів!

 • LED голова SI-247 MAGICZOOM 1915FB з можливістю зіставлення пікселів
  13.03.2020
  LED голова SI-247 MAGICZOOM 1915FB з можливістю зіставлення пікселів

  На черзі новий відео огляд і невеликий анонс від фахівців нашої компанії по новинці - світлодіодним голові для динамічної заливки LED голові SI-247 MAGICZOOM 1915FB від бренду Color Imagination. Цей світловий прилад відрізняється підвищеною потужністю, можливістю управління кожним пікселем в ході роботи апаратури. Дивіться відео, читайте наші анонси, приїжджайте в шоу рум, для самостійного тестування новинки.

 • NEW! Генератор снігу H-S2 DJPOWER для сцен театру, ТВ зйомок, шоу
  05.03.2020
  NEW! Генератор снігу H-S2 DJPOWER для сцен театру, ТВ зйомок, шоу

  Купівля спеціальних генераторів з виробництва диму, мильних бульбашок і снігу - невід'ємна частина організації шоу-програми та свят. Устаткування затребуване в сценічній сфері для проведення концертів, фестивалів, зйомок. Представляємо новинку 2020 року від бренду DJPOWER генератор снігу H-S2, який не має аналогів в Україні, маючи компактний корпус, здатний вирішувати питання створення штучного шоу снігу на сценах театру, в ході зйомок телевізійних передач, шоу та евентів!

 • Новинки! Сучасні шоу WASH LED установки від бренду Color Imagination
  28.02.2020
  Новинки! Сучасні шоу WASH LED установки від бренду Color Imagination

  WASH і SPOT ефекти незамінні для проведення шоу-програм на сцені. Установка LED обладнання значно спрощує організацію розважальних заходів і виступів. Компанія Color Imagination - фахівець в області освітлювальних приладів. Компанія займається випуском світлодіодних LED голів з підвищеними колірними характеристиками.