Всі новини

 • Акустичні системи MONACOR в ТРЦ Lavina Київ & Gagarinn Plaza Одеса
  23.08.2019
  Акустичні системи MONACOR в ТРЦ Lavina Київ & Gagarinn Plaza Одеса

  Компанія LuxPRO все більше і більше розвиває німецький бренд Monacor, реалізуються масштабні проекти на основі підвісних гучномовців EDL-412 / WS .Саме ця модель невід'ємна складова до систем безпеки в місцях великого скупчення людей.В повсякденне час дані динаміки використовують для трансляції фонової музики, проведення оголошень рекламного і службового характеру. Сьогодні на українському ринку дана модель, саме та яка задовольнить всі вимоги до системи трансляції та оповіщення.

 • NEW! Світлодіодні BEAM голови SI220L & SI221L від Color imagination
  14.08.2019
  NEW! Світлодіодні BEAM голови SI220L & SI221L від Color imagination

  Дивовижні, видовищні спецефекти під час різних дискотек, виступів і шоу стали необхідним елементом будь-якої концертної програми, вони генеруються за допомогою сучасної і різноманітної світлотехніки, одним з представників якої є так звані LED «світлові голови» BEAM SI220L & SI221L від Color imagination, новинка 2019, які екслюзивно представлені в Україні нашою компанією..

 • Запрошуємо всіх бажаючих відвідати «Українську музичну ярмарку 2019»
  02.08.2019
  Запрошуємо всіх бажаючих відвідати «Українську музичну ярмарку 2019»
  На виставці «Українська Музична Ярмарок-2019» наша компанія представить ексклюзивні особисті дистриб'юторські новинки брендів шоу світлового та звукового обладнання, спеціальних ефектів і аксесуарів для їх роботи, монтажу. Велкам на «Український Музичний Ярмаркок -2019», заходите обов'язково на стенд LuxPRO - у нас буде захоплююча атмосфера і дуже багато цікавих новинок!
 • Акустика Monacor - наші поради по фоновому озвученню приміщень
  17.07.2019
  Акустика Monacor - наші поради по фоновому озвученню приміщень

  Акустика Monacor це на сьогоднішній момент один з тих брендів, який задовольнить своєю якістю і ціною сегмент Проаудіо в будь-якому варіанті комплектації. Даний вид акустичних систем буде затребуваний як для установки в домашніх умовах так і для промислового варіанту, все це дозволяє зробити широкий асортимент ультрасучасного обладнання Monacor, в лінійці яких є гучномовці, підсилювачі різноманітної потужності та зовнішнього вигляду. Отже, знайомимося з лінійкою акустики Monacor.

 • Компактні і потужні генератори холодних іскор DJPower для сцен, шоу
  11.07.2019
  Компактні і потужні генератори холодних іскор DJPower для сцен, шоу
  Генератори холодних іскор це одне з останніх вдосконалених розробок компанії DJPower, яка буде затребувана для створення ефекту на великих майданчиках і локаціях. Відмінною рисою об'єднує всі моделі даного бренду є висока якість продукції, що виготовляється і професійні експлуатаційні характеристики, що дозволяють використовувати дану продукцію довгі роки. Купуючи спеціальні ефекти від DJPower - Ви отримуєте надійного помічника а компанія LuxPRO дозволить зробити це за найкращими цінами в Україні!
 • Платформи для сцен MOTT на виставці Prolight and Sound 2019, Німеччина
  01.07.2019
  Платформи для сцен MOTT на виставці Prolight and Sound 2019, Німеччина

  Сценічні подіуми "MADE IN GERMANY" - MADE BY MOTT Mott Mobile Systeme, протягом багатьох років є одним з провідних виробників мобільних сценічних подіумів, платформ, трибун і Подеста. Ми отримали від наших партнерів інформацію про минулу виставку в Німеччині Prolight and Sound, на якій німецький виробник подіумів МОТТ представив ряд новинок, про що і поспішаємо поділитися з вами!

 • Мега потужний генератор конфеті DC-2 DJPower для шоу на концертах
  19.06.2019
  Мега потужний генератор конфеті DC-2 DJPower для шоу на концертах
  Генератор конфеті DC-2 це одна з останніх вдосконалених розробок компанії DJPower, яка буде затребувана для створення ефекту на великих майданчиках і локаціях. Відмінною рисою об'єднує всі моделі даного бренду є висока якість продукції, що виготовляється і професійні експлуатаційні характеристики, що дозволяють використовувати дану продукцію довгі роки. Купуючи спеціальні ефекти від DJPower - Ви отримуєте надійного помічника а компанія LuxPRO дозволить зробити це за найкращими цінами в Україні!
 • Новинка - генератори диму DJPower PT-1500С і PT-1500А для шоу вистав
  06.05.2019
  Новинка - генератори диму DJPower PT-1500С і PT-1500А для шоу вистав
  Генератори диму PT-1500С и PT-1500А це одна з останніх вдосконалених розробок компанії DJPower, яка буде затребована для створення ефекту задимленості на великих майданчиках і локаціях. Відмінною рисою об'єднує всі моделі даного бренду є висока якість продукції, що виготовляється і професійні експлуатаційні характеристики, що дозволяють використовувати дану продукцію довгі роки. Купуючи спеціальні ефекти від DJPower - Ви отримуєте надійного помічника а компанія LuxPRO дозволить зробити це за найкращими цінами в Україні!
 • Новинка - генератор диму DJPower DF-1500S для великих майданчиків
  27.04.2019
  Новинка - генератор диму DJPower DF-1500S для великих майданчиків
  Генератор диму DF-1500S це одна з останніх вдосконалених розробок компанії DJPower, яка буде затребувана для створення ефекту задимленості на великих майданчиках і локаціях. Відмінною рисою об'єднує всі моделі даного бренду є висока якість продукції, що виготовляється і професійні експлуатаційні характеристики, що дозволяють використовувати дану продукцію довгі роки. Купуючи спеціальні ефекти від DJPower - Ви отримуєте надійного помічника а компанія LuxPRO дозволить зробити це за найкращими цінами в Україні!
 • NEW! Світлодіодний прожектор SI-077D LEDPAR 2415 від Color imagination
  10.04.2019
  NEW! Світлодіодний прожектор SI-077D LEDPAR 2415 від Color imagination

  Світлодіодний прожектор SI-077D LEDPAR 2415 від Color imagination ще одна новинка, яка представлена в нашому асортименті і доступна до замовлення, демонстрації в нашому шоу румі. Стильний дизайн, відмінні експлуатаційні можливості 24 * 15 Вт 5-в-1 світлодіодів (RGBWA), 2 роки гарантії на продукцію. Решта дивіться огляд, читайте опис, замовляйте! Компанія #luxproua #artcapitalua є ексклюзивним дистриб'ютором продукції даного бренду на території України.