Всі новини

 • Огляд новинок - світлодіодні прожектори PR-D059 та PR-E018 Perfect
  21.10.2019
  Огляд новинок - світлодіодні прожектори PR-D059 та PR-E018 Perfect
  Ми продовжуємо знайомити наших клієнтів з продукцією під брендом Perfect - це досконалість технічних досягнень! Всі пристрої, що випускаються корпорацією Perfect, мають високу продуктивність, потужність, енергоефективність і надійність. В наших двух відео оглядах ми розповімо про досить популярні та востребувані світлодіодні Led прожектори PR-D059 та PR-E018.
 • Надходження нових спецефектів PERFECT і хітових моделей DJPOWER
  01.10.2019
  Надходження нових спецефектів PERFECT і хітових моделей DJPOWER

  Широке застосування акустичних та світлових спецефектів забезпечує якісне проведення будь-якого святкового заходу - від камерної вечірки в модному клубі до масштабної фестивальної події. Чергове надходження нових спеціальних ефектів PERFECT і хітових моделей DJPOWER забезпечать Вас найкращими ефектами для організації шоу будь-якого масштабу, від вечірки до повномасштабної концерту на стадіоні.

 • Зустрічайте NEW! Сучасне світлове шоу обладнання від бренду PERFECT
  24.09.2019
  Зустрічайте NEW! Сучасне світлове шоу обладнання від бренду PERFECT

  Сучасні концертні шоу, клубні музичні програми, фестивалі та виступи формату open air неможливо провести без використання надійної, функціональної світлової апаратури. Виробник універсальної світлотехніки компанія Perfect надає можливість кожному замовнику сформувати і купити найбільш оптимальний комплект освітлювальних приладів, призначений для вирішення певних завдань.

 • NEW! Театральні та студійні прожектори від італійського бренду Lupo
  19.09.2019
  NEW! Театральні та студійні прожектори від італійського бренду Lupo

  Ми раді представити новий бренд від італійського виробника сценічного і студійного обладнання Lupo. Театральні прожектори - ключовий елемент в роботі сучасного театру, від якого безпосередньо залежить якість уявлення і шоу-програми. Італійський бренд Lupo один з небагатьох спеціалізується на виробництві інноваційного світлового LED обладнання для сценічної сфери. Наша компанія ексклюзивний дистриб'ютор даного бренду в Україні.

 • Новинка! Мобільні акустичні системи PA-12MUB, PA-15MUB від PERFECT
  05.09.2019
  Новинка! Мобільні акустичні системи PA-12MUB, PA-15MUB від PERFECT

  Політичний мітинг, виїзний концерт в форматі open air, презентації, різноманітні спортивні змагання, професійний тренінг або інше корпоративне подія - всі ці заходи вимагають обов'язкового звукового супроводу. Ще недавно ви могли вирішити цю задачу тільки двома способами - або кричати в рупор-мегафон і програвати потрібні музичні партії за допомогою телефону, або привозити і встановлювати за солідну плату громіздку, професійну звукову апаратуру.

 • NEW! Світлодіодні BEAM голови SI220L & SI221L від Color imagination
  27.08.2019
  NEW! Світлодіодні BEAM голови SI220L & SI221L від Color imagination

  Дивовижні, видовищні спецефекти під час різних дискотек, виступів і шоу стали необхідним елементом будь-якої концертної програми, вони генеруються за допомогою сучасної і різноманітної світлотехніки, одним з представників якої є так звані LED «світлові голови» BEAM SI220L & SI221L від Color imagination, новинка 2019, які екслюзивно представлені в Україні нашою компанією..

 • Акустичні системи MONACOR в ТРЦ Lavina Київ & Gagarinn Plaza Одеса
  23.08.2019
  Акустичні системи MONACOR в ТРЦ Lavina Київ & Gagarinn Plaza Одеса

  Компанія LuxPRO все більше і більше розвиває німецький бренд Monacor, реалізуються масштабні проекти на основі підвісних гучномовців EDL-412 / WS .Саме ця модель невід'ємна складова до систем безпеки в місцях великого скупчення людей.В повсякденне час дані динаміки використовують для трансляції фонової музики, проведення оголошень рекламного і службового характеру. Сьогодні на українському ринку дана модель, саме та яка задовольнить всі вимоги до системи трансляції та оповіщення.

 • Запрошуємо всіх бажаючих відвідати «Українську музичну ярмарку 2019»
  02.08.2019
  Запрошуємо всіх бажаючих відвідати «Українську музичну ярмарку 2019»
  На виставці «Українська Музична Ярмарок-2019» наша компанія представить ексклюзивні особисті дистриб'юторські новинки брендів шоу світлового та звукового обладнання, спеціальних ефектів і аксесуарів для їх роботи, монтажу. Велкам на «Український Музичний Ярмаркок -2019», заходите обов'язково на стенд LuxPRO - у нас буде захоплююча атмосфера і дуже багато цікавих новинок!
 • Акустика Monacor - наші поради по фоновому озвученню приміщень
  17.07.2019
  Акустика Monacor - наші поради по фоновому озвученню приміщень

  Акустика Monacor це на сьогоднішній момент один з тих брендів, який задовольнить своєю якістю і ціною сегмент Проаудіо в будь-якому варіанті комплектації. Даний вид акустичних систем буде затребуваний як для установки в домашніх умовах так і для промислового варіанту, все це дозволяє зробити широкий асортимент ультрасучасного обладнання Monacor, в лінійці яких є гучномовці, підсилювачі різноманітної потужності та зовнішнього вигляду. Отже, знайомимося з лінійкою акустики Monacor.

 • Компактні і потужні генератори холодних іскор DJPower для сцен, шоу
  11.07.2019
  Компактні і потужні генератори холодних іскор DJPower для сцен, шоу
  Генератори холодних іскор це одне з останніх вдосконалених розробок компанії DJPower, яка буде затребувана для створення ефекту на великих майданчиках і локаціях. Відмінною рисою об'єднує всі моделі даного бренду є висока якість продукції, що виготовляється і професійні експлуатаційні характеристики, що дозволяють використовувати дану продукцію довгі роки. Купуючи спеціальні ефекти від DJPower - Ви отримуєте надійного помічника а компанія LuxPRO дозволить зробити це за найкращими цінами в Україні!