Всі новини

 • Мега потужний генератор конфеті DC-2 DJPower для шоу на концертах
  19.06.2019
  Мега потужний генератор конфеті DC-2 DJPower для шоу на концертах
  Генератор конфеті DC-2 це одна з останніх вдосконалених розробок компанії DJPower, яка буде затребувана для створення ефекту на великих майданчиках і локаціях. Відмінною рисою об'єднує всі моделі даного бренду є висока якість продукції, що виготовляється і професійні експлуатаційні характеристики, що дозволяють використовувати дану продукцію довгі роки. Купуючи спеціальні ефекти від DJPower - Ви отримуєте надійного помічника а компанія LuxPRO дозволить зробити це за найкращими цінами в Україні!
 • Новинка - генератори диму DJPower PT-1500С і PT-1500А для шоу вистав
  06.05.2019
  Новинка - генератори диму DJPower PT-1500С і PT-1500А для шоу вистав
  Генератори диму PT-1500С и PT-1500А це одна з останніх вдосконалених розробок компанії DJPower, яка буде затребована для створення ефекту задимленості на великих майданчиках і локаціях. Відмінною рисою об'єднує всі моделі даного бренду є висока якість продукції, що виготовляється і професійні експлуатаційні характеристики, що дозволяють використовувати дану продукцію довгі роки. Купуючи спеціальні ефекти від DJPower - Ви отримуєте надійного помічника а компанія LuxPRO дозволить зробити це за найкращими цінами в Україні!
 • Новинка - генератор диму DJPower DF-1500S для великих майданчиків
  27.04.2019
  Новинка - генератор диму DJPower DF-1500S для великих майданчиків
  Генератор диму DF-1500S це одна з останніх вдосконалених розробок компанії DJPower, яка буде затребувана для створення ефекту задимленості на великих майданчиках і локаціях. Відмінною рисою об'єднує всі моделі даного бренду є висока якість продукції, що виготовляється і професійні експлуатаційні характеристики, що дозволяють використовувати дану продукцію довгі роки. Купуючи спеціальні ефекти від DJPower - Ви отримуєте надійного помічника а компанія LuxPRO дозволить зробити це за найкращими цінами в Україні!
 • Платформи для сцен MOTT на виставці Prolight and Sound 2019, Німеччина
  23.04.2019
  Платформи для сцен MOTT на виставці Prolight and Sound 2019, Німеччина

  Сценічні подіуми "MADE IN GERMANY" - MADE BY MOTT Mott Mobile Systeme, протягом багатьох років є одним з провідних виробників мобільних сценічних подіумів, платформ, трибун і Подеста. Ми отримали від наших партнерів інформацію про минулу виставку в Німеччині Prolight and Sound, на якій німецький виробник подіумів МОТТ представив ряд новинок, про що і поспішаємо поділитися з вами!

 • NEW! Світлодіодний прожектор SI-077D LEDPAR 2415 від Color imagination
  10.04.2019
  NEW! Світлодіодний прожектор SI-077D LEDPAR 2415 від Color imagination

  Світлодіодний прожектор SI-077D LEDPAR 2415 від Color imagination ще одна новинка, яка представлена в нашому асортименті і доступна до замовлення, демонстрації в нашому шоу румі. Стильний дизайн, відмінні експлуатаційні можливості 24 * 15 Вт 5-в-1 світлодіодів (RGBWA), 2 роки гарантії на продукцію. Решта дивіться огляд, читайте опис, замовляйте! Компанія #luxproua #artcapitalua є ексклюзивним дистриб'ютором продукції даного бренду на території України.

 • Театральний прожектор SI-144F FRESNEL 120MZ-WW від Color imagination
  15.03.2019
  Театральний прожектор SI-144F FRESNEL 120MZ-WW від Color imagination

   Театральний прожектор SI-144F FRESNEL 120MZ-WW від Color imagination ще одна новинка, яка за останній час завоювала своїх поціновувачів в Україні. Окрім стильного дизайну, цей прилад видрізняється відмінними експлуатаційними можливостями, 2 роками гарантійного обслуговування. Решта дивіться огляд, читайте опис, замовляйте!

 • Театральний прожектор SI-191I PROFILE 200AD від Color imagination
  14.03.2019
  Театральний прожектор SI-191I PROFILE 200AD від Color imagination

   Театральний прожектор SI-191I PROFILE 200AD від Color imagination ще одна новинка, яка за останній час завоювала своїх поціновувачів в Україні. Окрім стильного дизайну, цей прилад видрізняється відмінними експлуатаційними можливостями, 2 роками гарантійного обслуговування.

  Решта дивіться огляд, читайте опис, замовляйте!

 • Знайомтеся - новинка, генератор туману DFZ-2100 DJPOWER для шоу!
  13.03.2019
  Знайомтеся - новинка, генератор туману DFZ-2100 DJPOWER для шоу!

  Генератори туману створюють ефект виробляючи легку, майже непомінту димку - в залежності від типу і моделі. Як правило дані спеціальні ефекти застосовуються для висвітлювання світлових і лазерних променів під час виступів артистів на сцені і в нічних клубах, ресторанах на танцполах. Дані типи генераторів поділяються на кілька типів - Хейзер і Фейзер. Хейзер працює на масляністім розчині а фейзер на водному. Пропонуємо вашій увазі генератор туману DFZ-2100 DJPOWER на водній основі.

 • ТОП продажів - LED голова SI-061 LEDZOOM 360Fвід Color imagination
  12.03.2019
  ТОП продажів - LED голова SI-061 LEDZOOM 360Fвід Color imagination

  Доброго дня, друзі! Пропонуємо на ваш розгляд компактну і досить потужну світлодіодну голову від Color imagination, модель SI-061 LEDZOOM 360F. Крім привабливої ціни і потужного функціоналу даного світлового приладу наша компанія пропонує ще і 2 роки гарантії і відмінні експлуатаційні можливості. Компанія #luxproua #artcapitalua є ексклюзивним дистриб'ютором продукції даного бренду на території України.

 • Надходження шоу світлодіодного обладнання Color Imagination на склад!
  15.02.2019
  Надходження шоу світлодіодного обладнання Color Imagination на склад!

  Світлодіодне сценічне обладнання впевнено витісняє застарілі прожектори та інші освітлювальні прилади на лампах, які не зможуть створити точно такі ж шикарні видовищні ефекти, але при цьому споживають занадто багато електроенергії, мають високу температуру нагрівання і тим самим створюють незручності для акторів або присутніх. Представляємо світлодіодне обладнання від Color Imagination, яке надовго стане вашим надійним помічником в організації незабутніх шоу - з 2 ма роками гарантійного обслуговування від нашої компанії !