Повно розмірні навушники

 Повно розмірні навушники  - це великі моделі навушників, які дозволяють повністю закривати вуха без тиску на них. Вони повністю ізолюють від сторонніх шумів навколишнього середовища та створюють ефект максимального занурення в атмосферу аудіо - доріжки. Зазвичай більш важкі та масивні, ніж інші моделі, а тому мають додаткову дужку, яка робить конструкцію більш міцною. 

Переваги повно розмірних навушників

Вибір купити повнорозмірні навушники має ряд переваг. Зокрема, споживачі, які регулярно використовують аудіо пристрої такого формату відзначають краще звучання улюблених треків. Звичайно, габарити таких моделей можуть дещо відлякувати. Проте кількість переваг у повнорозмірних навушниках приваблює з кожним роком все більше. Серед цих переваг обов’язково варто виділити:
 
1. Зручність.
 
Повнорозмірні навушники доволі зручні та підходять усім користувачам незалежно від форми вух та вушних отворів. До того ж, дужка деяких моделей таких девайсів адаптивна та може налаштовуватись відповідно форми голови. 
 
2. Дизайн.
 
Сьогодні кількість моделей якісних повнорозмірних навушників дуже велика. Кожен користувач зможе підібрати гаджет на свій смак та навіть доповнити приладом свій унікальний стиль.
 
3. Зменшений вплив на слух.
 
Через те, що джерело звуку розташовується далі від барабанної перетинки, повнорозмірні навушники менше впливають на слух користувача.
 
4. Можливість використання в будь - яку пору року.
 
Повно розмірні навушники додатково захищають вуха від холоду в зимовий період. Також, вони легко можуть використовуватись з головними уборами або під дощем, якщо модель не пропускає вологу.

Як підібрати повно розмірні навушники

Перед тим як купити закриті повно розмірні навушники потрібно ретельно проаналізувати пропозиції на ринку. У нашому інтернет - магазині регулярно доступні нові та сучасні моделі аудіо - пристроїв, які користуються популярністю у користувачів. Тому, перш ніж замовити навушники, рекомендуємо проаналізувати те, як ви будете їх використовувати. Оскільки навушники можуть бути геймерські, студійні та призначені для простого прослуховування ціна на них відрізняється.
 
Рекомендуємо визначити бюджет, зрозуміти чи потрібен мікрофон, обрати тип живлення (бездротові чи дротові), наявність функції емуляції об’ємного звуку  та підтримувану частотність. Незалежно від призначення пристрою варто звертати увагу на якість виробу та його зовнішній вигляд. 

Навушники преміум класу для справжніх поціновувачів 

Справжні меломани чи люди, які працюють в сфері музики, просто не можуть обійтися без професійного обладнання, адже від цього залежить їхній успіх та комфорт. Вдале співвідношення ціна-якість представляє продукція німецького бренду Sennheiser
 
Продукція представлена в широкому асортименті моделей. Користувач може обрати модель, яка відповідатиме його анатомічним особливостям, комфорту, відповідності особистому стилю тощо. Чистий звук гарантований, незважаючи на будь-які дизайнерські особливості. 
 
Як правило, продукція є повномірною та включає в себе габаритні чаші, які повністю закривають вухо, що дозволяє повністю ізолюватися від зовнішнього світу. Навушники мають функцію активного шумопоглинання та вирізняються високою автономністю. Моделі бренду JBL є професійними, але це не означає, що вони можуть використовуватися лише любителями музики. Вони також є оптимальними і для геймерів, адже точно відтворюють кожен звук — це дозволяє не пропустити важливих моментів чи насолодитися по-справжньому моментом. 

У нас Ви можете купити Повнорозмірні навушники за доступною ціною в онлайн каталозі світлового обладнання LuxPRO з доставкою по Україні. Также, Ви можете купити дзеркальні кулі таких брендів як: JBL, Casio, Levy`s. Каталог магазину LuxPRO реалізовує доставку клієнтам в міста: Вінниця, Полтава, Біла Церква і в усі міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн