Кільцеві лампи Puluz

Китайська компанія Shenzhen PULUZ Technology Limited спеціалізується на розробці, виробництві та продажу аксесуарів для фотоапаратів та фотообладнання. Завдяки незалежним дослідженням та розробкам у різних галузях фото- та світлотехніки, бренд Puluz відомий як виробник якісного приладдя для фотографування та як надійний дистриб'ютор з вигідними пропозиціями для партнерів компанії

Політика та філософія PULUZ Technology

Бренд PULUZ був зареєстрований у Китаї, а також отримав офіційне визнання у європейських країнах та Сполучених Штатах, тому товари компанії сертифіковані за якістю спеціалізованими патентами OEM/ODM. PULUZ постійно працює над розширенням співпраці із закордонними партнерами та прагне створювати затребувані аксесуари для фото- та відеокамер на основі власних унікальних винаходів – при цьому, фотообладнання бренду відрізняється надійністю та тривалим терміном експлуатації.

Також компанія дбає про роздрібних покупців, надаючи їм таке саме якісне та відповідальне обслуговування, як і великим оптовим фірмам-дистриб'юторам різних країн. Виробничі та складські приміщення площею понад 10 тисяч м2 завжди заповнені продукцією, яку замовляють як пересічні покупці на торговому майданчику AliExpress, так і іноземні партнери PULUZ Technology.

Асортимент PULUZ в інтернет-магазині LuxPRO

У ЛюксПро продукція бренду PULUZ представлена ​​різноманітними світловими установками:

  • Кільцеві лампи для особистого використання - наприклад, при проведенні інтерв'ю зі скайпу або відеозапису у свій блог. Застосування такої лампи допоможе посилити освітлення та отримати практично ідеальні умови для професійної зйомки.
  • Світлові установки середньої цінової категорії призначені для фото- та відеозйомки з рекламною метою (наприклад, створення фотографій товару для інтернет-магазину або відеозапис блогера зі зверненням до передплатників). Такі установки крім центральної кільцевої лампи мають додаткові джерела світла і відповідний перемикач – ви зможете відрегулювати інтенсивність освітлення на свій смак.
  • Потужні кільцеві лампи з додатковими джерелами світла використовуються у професійній зйомці для створення фотопортретів або відеозапису, збільшена світлова потужність дозволяє усунути небажані тіні.

Аксесуари бренду PULUZ відрізняються високим рівнем продуктивності та функціональності, а також доступними цінами, тому мають широкий попит у покупців різних країн.