Навушники V-Moda

V-Moda - виробник високоякісних, іміджевих та стильних навушників з використанням кольорового металу, пластику і володіють прекрасним звучанням. Компанія V-Moda була заснована в Чикаго в 2004 році. Один із засновників бренду - музичний продюсер Вел Колтон

Історія успіху компанії V-Moda і основні вектори розвитку

Компанія V-Moda була заснована в Чикаго в 2004 році. Один із засновників бренду - музичний продюсер Вел Колтон. ще з дитинства відчував потяг до технологій і музиці. Ідея створення стильних і якісних навушників для справжніх меломанів прийшла до нього під час відвідування музичної фестивался на Ібіці.
 
У 2006 році V-Moda випускає перші моделі в декількох серіях, а з 2007 року починається співпраця з Apple. Виходять у світ нові навушники, які повністю адаптовані під використання з "яблучними" гаджетами. Відкриваються нові офіси - в Європі, Азії. Зараз V-Moda відома як розробник і виробник аудіопродукції топ класу.

Фірма V-Moda - асортимент обладнання для DJ в інтернет-магазині LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує кожному професіоналу, а також новачкові своєї справи придбати надійне устаткування від даної компанії. Наші фахівці давно виявили, що продукція V-Moda найбільш підходяща для сучасних вимог ді-джейськії професії.
 
Компанія V-Moda є брендом, якому віддають перевагу багато популярні ді-джеї, сучасні меломани і звукозаписні компанії. Також V-Moda виробляє змінні накладки на навушники у величезному асортименті, різних кольорів і дизайну. Існує можливість виготовлення накладок з дорогоцінних металів і навіть з власним дизайном.
 
Музичні товари в інтернет-магазині LuxPRO можна замовити з можливістю швидкої і своєчасної доставки в будь-український регіон. Також ви можете проконсультуватися з нашими менеджерами з приводу умов доставки або характеристик тієї або іншої моделі.