Звукове обладнання Zappiti

Французька компанія Zappiti заслужено вважається на ринку медіаапаратури найбільшим виробником мультимедійних пристроїв, відеосерверів, програвачів, медіаплеєрів тощо. Продукція Zappiti має стабільний попит і успішно продається в більш ніж 50 країнах світу

Відомості про компанію

Zappiti була створена в 2010 році в Парижі і спочатку пріоритетним видом діяльності компанії було створення програмного забезпечення для комп'ютерів, а потім медіаплеєрів ізраїльського бренду Dune. Поступово керівництво Zappiti перепрофілювало напрямок розвитку компанії у бік розробки та виробництва власних медіаплеєрів та програмного забезпечення для відеотек.

Сьогодні технічні рішення від фахівців Zappiti стають еталоном для решти учасників цієї сфери медіа-ринку - адже плеєри з роздільною здатністю 4K, високою чіткістю зображення і комфортним інтерфейсом користувача миттєво отримали широке визнання експертів і покупців. Відзначені численними нагородами престижних технічних виставок, продукти Zappiti активно застосовуються як у бізнес-середовищі (розробки для відеоспостереження), так і в побуті (перегляд фільмів, створення власних фільмотек).

Інтегровані авторські програми, розроблені фахівцями компанії, дозволяють легко і просто керувати будь-якими пристроями, випущеними під брендом Zappiti за допомогою простого інтерфейсу - наприклад, ваша відеотека буде створюватися автоматично по обкладинках фільмів, вам не доведеться довго шукати новий блокбастер для сімейного перегляду.

Перенесення виробництва в Китай істотно знизило собівартість унікальних пристроїв Zappiti, тому сьогодні більшість поціновувачів відмінного відео можуть собі дозволити придбати продукти бренду.

Продукція компанії Zappiti в інтернет-магазині LuxPRO

У ЛюксПро представлені такі пристрої відомого французького бренду:

  1. Програвачі характеризуються високою продуктивністю та величезною кількістю додаткових функцій – як, наприклад, батьківський контроль, керування програвачем за допомогою смартфона, розширення та перетворення формату відеофайлу та ін.
  2. Цифрові медіа-плеєри, крім вже згадуваних можливостей, мають функцію автоматичної адаптації відео, що транслюється, до роздільної здатності екрана.
  3. Бажаєте покращити якість перегляду фільмів? Зупиніть свій вибір на перевірених технічних рішеннях від бренду Zappiti, який має визнання у країнах Європи та Америки.