Світлодіодне шоу обладнання Brighten

 Наша компанія як офіційний дистриб'ютор даного бренду запропонує вам повний комплекс послуг пов'язаних з правильним підбором світлового обладнання, доставки, монтажу, навчання персоналу а також гарантійного та після гарантійного обслуговування.

Основні переваги роботи з нашою компанією це в першу чергу професіоналізм наших співробітників, наявність матеріально технічної бази, сервісний центр і можливість отримання на прямуя минаючи всіх посередників з фабрики виробника.

Представляємо вашій увазі новий ексклюзивний бренд від китайського виробника Brighten, який відрізняється в першу чергу відмінною якістю виконання, збалансованої ринкової ціною і гарантією терміном один рік в експлуатації і обслуговуванні з боку нашої компанії. У лінійці світлових приладів ви знайдете популярні моделі в першу чергу світлових голів Spot, Beam і Wash. Деякі моделі забезпечені акумуляторами, що безумовно знайде свого шанувальника при експлуатації в прокаті, евент заходах без прив'язки до 220.

Величезний досвід в інсталяціях і продажах забезпечать вам збалансовану ціну, терміни і найголовніше впевненість, що завтра ви завжди зможете звернутися за безкоштовною кваліфікованою консультацією.

Brighten Focus - китайська компанія, що спеціалізується на виробництві і реалізації сучасного LED освітлення, призначеного для різних сфер використання. Великий китайський концерн відрізняється великою виробничою фабрикою, чия площа займає близько 8000 м2.

Brighten Focus: якість за доступною ціною

Китайська фірма Brighten Focus займається виробництвом освітлювального обладнання, чиє якість відповідає всім європейським нормам і стандартам. Передові фахівці концерну створюють техніку з урахуванням двох основних правил - економічна витрата енергетичних ресурсів і турбота про навколишнє середовище.
 
Завдяки такому підходу вдається створювати світильники, які при невеликому споживанні електроенергії дозволяють створювати оптимальне освітлення як на вулиці, так і в приміщенні. Широка лінійка товарів дозволить підібрати варіант, який буде оптимально підходити під вимоги покупця.
 
Продукція від Brighten Focus - це поєднання сучасного дизайну і традиційної якості.
 
1. Виконано з урахуванням всіх вимог європейських стандартів: завдяки цьому вдається отримати не тільки функціональні, але і екологічно безпечні моделі для будь-якого випадку.
2. Економічно витрачають електричну енергію. LED-світильники працюють з мінімальним споживанням енергоресурсів, дозволяючи таким чином значно заощадити на освітленні фасаду і приміщення.
3. Дарують досить яскраве світло. Така особливість дозволяє створити необхідне освітлення в будь-якій ділянці.
 
Фахівці компанії постійно працюють над своїм асортиментом: саме тому покупці можуть отримати функціональний пристрій за невисокою ціною.

Brighten Focus: основні лінійки товарів

Купити Brighten Focus можна в нашому інтернет-магазині: ми зібрали великий асортимент освітлювальної техніки для будь-якого приміщення і фасаду. Китайський виробник пропонує своїм покупцям кілька лінійок товарів:
 
• рухаються світильники різного типу;
• джерела освітлення для сцен;
• техніка для дискотек і клубів;
• моделі для фасадів;
• аксесуари і комплектуючі.
 
Висока міцність освітлювального обладнання - одна з особливостей продукції від китайського виробника. Завдяки цьому вдається досягти багаторічних експлуатаційних термінів без необхідності регулярних ремонтних робіт.