Акустика Pro-Ject

Акустичні обладнання від компанії Pro-Ject - це надійні системи, які встигли завоювати широкий авторитет на світовому ринку. За тридцять років своєї діяльності бренд розробив ряд інноваційних моделей, які використовуються професіоналами з усього світу. Протягом багатьох років компанія Pro-Ject, є одним з лідерів на ринку вінілових програвачів, кожен з яких щорічно отримує численні нагороди провідних європейських видань

 

Основний спектр діяльності бренду Pro-Ject

Країна-виробник інноваційної акустики - Австрія. У 1985 році Хайнц Ліхтенеггер зайнявся поширенням новітніх Hi-Fi технологій на просторі німецько мовних країн. Згодом підприємець самостійно зайнявся розробкою акустичних систем і допоміжного звукового обладнання.

Основний напрямок діяльності фірми - це виробництво високотехнологічних програвачів для CD-дисків і вінілових платівок. Задовольняють слухачів не тільки якісний звук і багатофункціональність програвачів, але і досить приємний дизайн. Лінійки обладнання найчастіше виконані в стилі мінімалізм.

Компанія залишається явним лідером з продажу вінілових програвачів. На сьогоднішній день представництва бренду знаходяться в тридцяти п'яти державах по всьому світу. Бренд Pro-Ject поширив свою діяльність не тільки на європейському ринку, а й успішно працює на ринках азіатських країн.

Основні товарні категорії продукції Pro-Ject в інтернет-магазині LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO представляє повний спектр асортимент надійної продукції австрійської компанії. Наші експерти відзначають особливу надійність і простоту підключення акустичного обладнання даної фірми.

Представляємо основні товарні категорії Pro-Ject:

  • акустичні системи Hi-Fi - надійне обладнання для організації роботи ді-джеїв, звукорежисерів і музикантів, також представлені лінійки для аматорського прослуховування музики;
  • вінілові програвачі, для яких виготовлення застосовуються різні матеріали - дерево, акрил, вініл, моделі відрізняються високою технологічністю та вишуканістю дизайну;
  • джерела фонового звуку для комфортної організації концертних заходів;
  • надійні підсилювачі для комбінації з різними акустичними системами.

 Аудіо-техніка Pro-Ject пропонується українським покупцям по найоптимальнішим і демократичними цінами. Купити будь-яку модель можна з можливістю швидкої доставки в будь-яке місто України.