Вінілові програвачі Lenco

Lenco - швейцарська компанія в галузі Hi-Fi та побутової електроніки. Lenco розповсюджує повний асортимент побутової електроніки, включаючи програвачі вінілу, радіо, динаміки та багато іншого, які виробляються на підприємствах компанії з використанням найновіших сучасних технологій. Вся продукція Lenco відрізняється інноваційним дизайном та відтінком ностальгії в сучасній упаковці, яка зручна для користувача та пропонує відмінне співвідношення ціни та якості. Компанія максимально використовує екологічно безпечні компоненти у своїх продуктах та забезпечує можливість вторинної переробки продукції після закінчення їх терміну служби

Основні напрямки компанії Lenco

На сьогоднішній день у нашому асортименті представлені вінілові програвачі, акустика HI-FI & Hi-END та портативна акустика від компанії Lenco. Насолоджуйтесь класичним звучанням вінілу. Програвачі Lenco забезпечують якісне звучання Ваших улюблених записів. Неважливо, чи Ви хочете почати вечірку або просто розслабитися - Ви почуєте кожну деталь у музиці.

Програвачі Lenco традиційно відрізняються простотою у використанні, надійністю і, звичайно ж, дуже привабливою вартістю. Поєднання всіх цих якостей робить культові програвачі вінілових платівок від Lenco бажаними для багатьох меломанів.

Сучасні програвачі вінілу від Lenco призначені для нового покоління вініломанів. Вони мають безліч функцій, але найцікавіша – можливість оцифрування платівок. Підключіть програвач до комп'ютера та легко перетворіть вініл на цифровий звуковий файл. Підключайте програвач до зовнішніх динаміків або прослуховуйте музику в навушниках. Куди б Ви не пішли, улюблена музика завжди буде із Вами.