Комп'ютерні аксесуари Tucano

Компанія Tucano була створена в Мілані у 1985 році. Її головний офіс розташований зовсім поруч із центром Мілана – площею Cadorna. На даний момент це один із найвідоміших виробників аксесуарів, призначених для мобільної цифрової техніки. Компанія веде розробку та випускає різні моделі сумок для ноутбуків, у тому числі рюкзаки та кейси

Історія бренду Tucano

Бренд Tucano сприймається як приклад високої якості, стильних рішень, інновацій. Наслідуючи найкращі традиції італійської класики, дизайнери з Мілана створюють різноманітні аксесуари і при цьому обов'язково враховують актуальні модні тенденції. У цьому вони продумують кожну деталь, кожен елемент обробки. Організація внутрішнього простору – важливе питання для дизайнерів.

Продукти Tucano мають великий попит. Причому він не обмежується лише основними європейськими та міжнародними ринками, які становлять країни Близького Сходу, США. Попит на продукцію є у Росії та Україні. Базовими чинниками успіху колекцій та продуктів Tucano на таких ринках стали регулярні технологічні дослідження для впровадження новацій, як і неповторний стиль, високі стандарти якості.

Аксесуари Tucano можна завжди купити у фірмових салонах цієї марки. Їх також пропонують у провідних магазинах та мережах з продажу комп'ютерів як у країнах Європи, так і за її межами.

Нині до структури компанії входить три підрозділи. Tucano Italy розташований саме з головним офісом в Мілані. На нього покладено креативні розробки та європейська дистрибуція. На Tucano USA покладено розвиток марки та реалізацію продукції на американському ринку. У завдання Tucano China входять обов'язки контролю за виробничими процесами та якістю готової продукції.

Зараз аксесуари Tucano можна побачити в аеропортах, різних торгових центрах, магазинах товарів для туризму, шкіргалантерейних мережах. Рюкзаки, сумки, для ноутбуків, сумки для багажу, килимки для мишки, чохли, сумки для фотокамер та інші аксесуари, які цільовим чином призначені, наприклад, для Apple MacBook і PC, розробляють для того, щоб задовольнити всі потреби кінцевих користувачів.

Всі аксесуари Tucano, виготовлені в кращих традиціях італійського дизайну, - це оптимальне рішення між ергономічністю, практичністю, максимальним захистом техніки, що переноситься, і найсучаснішим зовнішнім виглядом.