SIT STRINGS Музичні аксесуари

Компанія S. I. T. STRINGS з'явилася в 1973 році, завдяки співпраці Роберта Херда (Robert Hird) і Верджіл Лея (Virgil Lay) - власника Akron Ohio - дуже успішного магазину по ремонту та виготовленню гітар на замовлення. З моменту появи і до цього дня компанія S.I.T. STRINGS розробляє і впроваджує інноваційні технології у виробництво струн в області звучання і довговічності

Кілька слів про розвиток бренду

Компанія S. I. T. STRINGS з'явилася в 1973 році, завдяки співпраці Роберта Херда (Robert Hird) і Верджіл Лея (Virgil Lay) - власника Akron Ohio - дуже успішного магазину по ремонту та виготовленню гітар на замовлення. З моменту появи і до цього дня компанія S.I.T. STRINGS розробляє і впроваджує інноваційні технології у виробництво струн в області звучання і довговічності. Пріоритетом в роботі S.I.T. з перших днів було не збільшення зростання продажів, а прагнення до постійних змін і всепоглинаюча любов до музики. Всі етапи виробництва проходять жорсткий контроль якості інженерами компанії. Незважаючи на те, що великі компанії міцно вкоренилися і здавалося нереальним конкурувати з масштабом їх розвитку, S.I.T. зуміла знайти свою нішу на ринку гітарних струн.

Постійна модернізація унікального способу виготовлення струн з'явилася основним чинником їх успіху. Надійні струни, є результатом високоякісного виробництва і несуть у собі «мелодію» завжди будуть користуватися попитом. Компанія S.I.T. Strings пишається довгим списком своїх ендорсером. А про якість струн яскравіше іншого говорить факт їх установки на всі гітари ESP і LTD. З 2007 року SIT і ESP працюють разом. Компанія S.I.T. сповнена рішучості впроваджувати нові технології в своє виробництво, і тільки уява може підказати яким буде наступний винахід. Девіз компанії - Stay in tune (залишайся налаштованим). Одне з головних досягнень компанії - струни, які протягом тривалого часу не переймаються, і більшість розробок ведеться саме в цьому ключі. Це підтверджують такі музиканти, як Макс Кавалера (Soulfly), Роберт справі (Stone temple pilots), Джон Мойер (Disturbed), Брюс Кулик (KISS), Ріхард Круспе і Пауль Ландерс (Rammstein).

Асортимент продукції SIT STRINGS.

Наш інтернет-магазин підтримує українських гітаристів великим і вигідним асортименту необхідної продукції. Ось кілька особливостей каталог струн від відомого американського бренду:

  • • наявність асортименту на будь-який гітарний інструмент - класику, акустику, бас, електрогітару;
  • • струни різної калібрування, тому гітаристу не важко підібрати потрібний варіант;
  • • всі ціни на струни SIT STRINGS доступні кожному українському музикантові.

Замовити продукцію від компанії SIT STRINGS Ви можете з можливістю швидкої доставки в Київ, Харків, Львів та інші міста нашої країни. Оплата товару - на розсуд клієнта, тобто можливість оплатити струни безготівковим і готівковим розрахунком.