Генератори диму

Димогенератор

Серед обладнання для отримання спецефектів можна виділити пристрої, призначені для утворення диму або туману, які дозволяють створити особливу сценічну атмосферу. Густий дим або легкий туман, що утворюється за допомогою димогенератора, вигідно підкреслює інші візуальні ефекти - так, промені світла, що проходять крізь димову завісу, мають приголомшливий вид.
 
Застосовують генератори диму в клубах - для дискотек, вечірок, на танцювальних майданчиках, на сцені, при зйомках відеороликів, фільмів і в інших ситуаціях.

Якими бувають димогенератори

Всі пристрої даного типу можна розділити на три категорії:
 
  • генератори легкого диму;
  • генератори важкого диму;
  • генератори туману.
Легкий дим виходить за допомогою нагрівання спеціальної рідини і перетворення її в аерозоль, який через сопло приладу потрапляє в повітря. Він швидко заповнює приміщення і довго не осідає. Такі пристрої практичні, мають високу ефективність і доступну ціну.
 
Важкий дим виходить при охолодженні аерозолю перед його викидом в повітря. Він стелиться на невеликій висоті від підлоги і має більш щільну структуру. Охолодження відбувається із застосуванням рідкого азоту, сухого льоду або спеціальної холодильної установки.
 
Туман є легкий серпанок, яка майже не впливає на рівень видимості, але добре підкреслює світлове оформлення. Хейзер, що виробляють туман, що не нагрівають рідину, а розпорошують її за допомогою спеціальних компресорів.
 
При виборі генератора диму важливо врахувати призначення пристрою, потужність, продуктивність, витрата рідини, можливість дистанційного керування і інші параметри, від сукупності яких залежить ціна приладу.
 
Для димогенераторів використовують спеціальну рідину, яка не токсична і не викликає алергічних реакцій, які не вогненебезпечна і не чинить негативного впливу на нагрівальні елементи приладу (не утворює накипу і жирного нальоту). Вона складається з дистильованої води і спирту на гліцеринової основі або мінерального масла, в складі можуть бути барвники та ароматизатори.

Купити генератор диму в Україні

Купити димогенератор для дискотек, сцени та витратні матеріали до нього за доступною ціною з доставкою по всій країні можна в інтернет-магазині компанії LuxPro (Київ, Україна). У каталозі магазина представлений великий вибір різних пристроїв від провідних виробників обладнання для спецефектів - генератори горизонтального і вертикального диму, моделі з підсвічуванням і обертові прилади. Різноманітність варіантів і широкий ціновий діапазон дозволять кожному клієнтові підібрати відповідне обладнання.
 
Співробітники магазину приймуть замовлення, проконсультують з питань технічних характеристик пристроїв і допоможуть підібрати рідина для обраного генератора. Сервісний центр нашої компанії забезпечить гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Рекомендуємо підібрати Генератори диму по актуальній ціні в онлайн магазині звукового обладнання LuxPRO з доставкою по Києву. Также, дивись Слідкуючі прожектори таких брендів як: JB sound, HECO, . Каталог LuxPRO виробляє доставку які проживають в містах: Вінниця, Херсон, Мелітополь, а також в будь-які міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Управління по DMX
Дистанційне керування
Ручне керування