Ігрова периферія і ігрові ноутбуки RAZER

Razer - це провідний бренд для геймерів в міре.Торговая марка Razer з логотипом у вигляді трехголовой змії є одним із найбільш упізнаваних в світовому ігровому співтоваристві. Маючи базу фанатів, яка охоплює всі континенти, компанія спроектувала і створила найбільшу в світі екосистему, орієнтовану на геймерів, яка включає в себе обладнання, програмне забезпечення та послуги

Історія бренду Razer

Історія американської компанії Razer бере початок у 1998 році. Саме цього року компанія змогла розвіяти міф про те, що всі маніпулятори для комп'ютерів мають виглядати однаково і тим самим викликати у кожного користувача розпач та зневіру. Саме компанія Razer змогла запровадити таке поняття, як «ігрове залізо». Саме тому компанію по праву можна називати основоположником ринку професійної геймерської периферії.

Першим продуктом Razer була провідна кулькова миша Boomslang. Спочатку 1000, а потім – 2000 dpi. З урахуванням того, що гідних конкурентів така мишка не мала, вона викликала справжній фурор. А він, у свою чергу, багато в чому визначив довгий успіх компанії. Потім вона освоїла випуск та іншого геймерського приладдя. Нагадаємо, що на початку століття килимки для маніпулятора були одного розміру. І якістю покриття не вирізнялися. Про дизайн взагалі мовчимо. Razer довела, що килимок може займати третину столу, бути приємним на дотик. Більше того, його не потрібно було міняти навіть після року інтенсивної роботи.

Потрібно згадати і про перші клавіатури з підсвічуванням. Коли всі геймери повально захопилися моддингом, раптом з'явилися клавіатури, що світяться, від Razer. Вони добре доповнили стильні ігрові машини. І досі клавіатура з підсвічуванням – це ідеальне рішення для тих, хто засиджується пізно вночі. Нинішній асортимент пристроїв та аксесуарів Razer – це понад 40 позицій. Компанія випускає понад десять ігрових гарнітур. Причому різних розмірів. Наприклад, мініатюрні вкладки, які навіть не виявиш, коли граєш. Або легкі стереонавушники. Їх зручно носити із собою. А ще закриті професійні гарнітури, що гарантують точне звучання та глибокі баси.

У геймера є можливість підібрати таку клавіатуру Razer, яку він забажає. Дуже популярні зараз пристрої, які мають механічні перемикачі клавіш, як і клавіатура Razer BlackWidow та її покращена версія Ultimate. Якщо взяти миші, Razer впевнено займає місце лідера на ринку. Вона пропонує гравцям широкий вибір маніпуляторів. Від простих, але стильних девайсів до ультрашвидких, багатокнопкових монстрів.

У тому випадку, коли геймери мають невідповідну для сенсора поверхню, Razer пропонує запропонувати набір килимків. Вони можуть бути максимально гладкі, швидкісні, зернисті. Вони надійно забезпечують максимальний контроль за курсором.