Ігрова периферія і ігрові ноутбуки RAZER

Razer - це провідний бренд для геймерів в міре.Торговая марка Razer з логотипом у вигляді трехголовой змії є одним із найбільш упізнаваних в світовому ігровому співтоваристві. Маючи базу фанатів, яка охоплює всі континенти, компанія спроектувала і створила найбільшу в світі екосистему, орієнтовану на геймерів, яка включає в себе обладнання, програмне забезпечення та послуги.
Заснована в 2005 році і має два офіси в Каліфорнії і Сінгапурі, компанія Razer має 17 офісів по всьому світу і визнана провідним брендом для геймерів в США, Європі і Китаї.
 
Відзначене нагород обладнання Razer включає в себе високопродуктивну ігрову периферію і ігрові ноутбуки Blade. Програмна платформа Razer, яка налічує понад 100 мільйонів користувачів, включає в себе Razer Synapse (платформа Internet of Things), Razer Chroma (власна RGB-технологія освітлення) і Razer Cortex (оптимізатор і пускова установка).
 
У сфері послуг, Razer Gold є однією з найбільших в світі віртуальних кредитних послуг для геймерів, і Razer Fintech є однією з найбільших онлайн-оффлайн цифрових платіжних мереж в Південно-Східній Азії.