Рухомі LED світлові голови, прожектори, театральний світ, стробоскопи City Light

На ринку освітлювальної техніки і різних машин для створення ефектів налічується величезна кількість брендів і виробників. Кожен пропонує свої модельні варіанти, ціни та якість. Компанія City Light одна з тих, яка чудово поєднує в собі сучасні вимоги до подібного роду продукції високу якість і демократична ціна. В асортименті бренду бюджетні світлові прилади - рухомі "голови", сканери, світлові заливки, ефекти, стробоскопи, PAR і Pinspot світильники.

 

Деякі напрямки діяльності компанії City Light

Країна-виробник компанії City Light - Китай, однак це не повинно викликати звичайний в таких випадках скептицизм. Китайський бренд вже протягом декількох років користується популярністю не тільки в своїй країні, а й розширює свій бізнес в Європі та Америці.

Основний напрямок діяльності бренду - це створення максимально компактного, функціонального і недорого освітлювального обладнання. Додатковою сферою діяльності фірми є виготовлення різних машини для створення ефектів - генераторів диму, мильних бульбашок, приладів для створення туману.

Належна увага бренд City Light приділяє дизайнерським особливостям своєї продукції, пропонуючи моделі в різних колірних оформленнях, в оригінальних конструкціях. Домогтися важливого для всіх співвідношення ціни і якості компанії допоміг грамотно вибудуваний маркетинг, організація виробництва і залучення професіоналів до своїх розробок.

Асортимент освітлювальних приладів City Light в інтернет-магазині LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO найбільш повно представляє асортимент продукції бренду City Light, пропонуючи українському користувачеві купити і випробувати всі переваги і переваги даної апаратури. Крім освітлювальних приладів в нашому каталозі представлений широкий модельний ряд обладнання для створення різних ефектів.

Основний асортимент виглядає наступним чином:

• освітлювальні прилади типу «рухомі голови» в двох модельних різновидах - SPOT і WASH;

• світлодіодні стробоскопи, дискотечні ефекти для нічних клубів, дискотек і розважальних шоу;

• генератори туману, які відрізняються простотою використання, ефективною роботою з хорошими показниками потужності;

• генератори диму для створення ефектів у фільмах, кліпах, на вечірках, концертних заходах;

• генератори мильних бульбашок в різних конструктивних варіантах - великі і малі, генератори з барабаном;

• конфетті машини з хорошою продуктивністю, легко встановлюються, мають тривалий термін експлуатації.