Гітарні підсилювачі та педалі ефектів Hotone Audio

За компанією Hotone Audio стоїть група людей, що захоплюються музикою. Вони — висококваліфікована міжнародна команда, яка поєднує в собі професійний досвід з істинним духом творчості. У них одна мета: створити потужне звукове обладнання, щоб підняти ваше натхнення на новий рівень.

Співробітники компанії мотивовані технологічними інноваціями, вони бачать перевагу в якості, як конкурентну силу, і вірять у винятковий сервіс, як основу для надання кожному музиканту сенсаційного досвіду. У міру того як ідеї стають розробками, команда Hotone починає створювати таке обладнання, яке світ музики завжди хотів, але ніколи раніше не уявляв собі можливим. Чекайте від Hotone інновації, винахідливість і завжди приголомшливий звук.

Hotone має згуртовану технічну команду, що складається з 20 молодих, відзначених академічними нагородами чоловіків і жінок, багато з яких раніше були тімлідами або членами головних команд бізнесів А-класу в галузях музики та технологій. У Hotone вони об'єднують свій багатий досвід в області основних технологій і теорії дизайну, щоб створити єдину команду однодумців. До її складу входять дизайнери, досвідчені інструменталісти, професійні музиканти та розробники додатків. Їхній досвід зробив Hotone технологічним центром у таких областях, як обробка ефектів, швидке налаштування, створення вбудованих систем, розробка систем DSP, моделювання фізичного звуку в режимі реального часу, технологія табличного синтезу, а також драйвери ASIO.

Так як компанія виросла в останні роки, відділ дослідження та розробки Hotone не тільки зайняв лідерські позиції в Китаї, але також завоював міжнародне визнання в таких областях, як обробка аудіо, аудіосинтез, цифрові джерела звуку та вбудовані системи. Компанія прагне спиратися на них, щоб піднятися на позицію міжнародного лідера.

Потужності виробництва

Hotone Audio може похвалитися виробничим центром площею 800 м² та складом площею 400 м². Виробничий центр поділений на чотири виробничі лінії з першокласним обладнанням для тестування продукції. Процес виготовлення обслуговують понад 20 інженерів. На кожній станції працює досвідчений керівник для забезпечення контролю і надання допомоги. Середній показник виробництва за місяць на сьогодні складає 12 000 товарів.

Виробничий центр є об'єктом міжнародного класу і впроваджує комплексні стандарти управління ISO. Він відповідає суворим і докладним стандартизованим виробничим процесам, і системі управління якістю. На додаток до всього перерахованого вище, Hotone створила спеціальний відділ технічної якості, щоб увесь процес виробництва перебував під наглядом інженера. Компанія отримала кілька міжнародних клієнтів ODM/OEM завдяки своїй сильній репутації через виробництво надійних продуктів.