Студійне обладнання Kanto

Kanto - японська компанія аудіотехніки Hi-Fi та Hi-End класу створює якісні та стильні продукти, пропонуючи клієнтам відмінне співвідношення між ціною та якістю. Багато років розробки та виробництва OEM-продуктів для великих компаній, що виробляють побутову електроніку, дали їм розуміння, необхідне створення нового бренду з видатним потенціалом. Сьогодні ці знання та ентузіазм у поєднанні з командою відданих своїй справі інженерів-конструкторів є рушійною силою успіху бренду

Про бренд Kanto

Компанія Kanto була заснована у січні 2007 року. Засновники мали бачення створення якісних продуктів зі стилем та пропозиції відмінної вартості для клієнтів протягом усього життєвого циклу. Сьогодні ці знання та пристрасть, у поєднанні з командою відданих своїй справі інженерів-конструкторів, є рушійною силою успіху. У компанії Kanto працюють люди з багаторічним досвідом роботи у сфері обслуговування клієнтів, продажу, розробки продукції, інженерної справи та підприємництва.

Кожен член команди Kanto представляє споживача, і ніхто не буде задоволений продажем продукту, яким вони самі не насолоджувалися б у власних будинках. Кожен із членів команди захоплений тим, що вони роблять, хто вони є і куди вони йдуть. Натхнені однаково високою оцінкою звуку та дизайну, у компанії пропонують барвистий вибір колонок, сабвуферів та унікальних по дизайну стійок.

Там, де більшість компаній лише обіцяють чудове обслуговування клієнтів, вони його надають. Вони прагнуть постійно підвищувати планку у сфері підтримки клієнтів та мають намір забезпечити повне задоволення всіх каналів та кінцевих користувачів. Завжди знайдеться людина, яка готова відповісти на Ваші запитання. Kanto покликані підтримувати цифровий стиль життя своїх клієнтів.

Інтернет-магазин LuxPRO та асортимент музичної продукції Kanto

Музичні товари цієї компанії, представлені в інтернет-магазині LuxPRO, відрізняються надійністю, високою якістю та простотою у використанні навіть для музикантів-початківців.

Основні товарні категорії можна представити у такому вигляді:

  1. Акустика HI-FI & Hi-END.
  2. Стійки для акустики.

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує замовити необхідну модель товару із попередньою консультацією з нашими фахівцями, які допоможуть визначитися з вибором та порадити потрібну модель акустики та аксесуарів до неї від бренду Kanto.