Джерела безперебійного живлення Eaton

Eaton виробляє широкий спектр продуктів і послуг, від паливозберігаючих систем до інструментів і компонентів для управління ланцюгом електроживлення, які безпечно направляють комерційні літаки. Eaton завжди шукає нові шляхи підвищення цінності продуктів і послуг, які ми пропонуємо нашим клієнтам.

 Eaton - найбільший виробник безпечних технологій

Корпорація Eaton є багатопрофільною компанією з управління електроенергією, яка надає енергоефективні рішення для всіх галузевих напрямків. Бренд працює в наступних сегментах:
 
• електротехнічна продукція, електричні системи і послуги;
• гідравліка;
• аерокосмічна промисловість, транспортні засоби та електромобільні.
 
Електротехнічна продукція представлена ​​з електричних компонентів, промислових компонентів, побутових виробів, аварійного освітлення, пожежної сигналізації, систем структурної підтримки, захисту ланцюгів.
 
Електричні системи від Eaton включають пристрої для електрораспределенія, електрообладнання для роботи в небезпечних умовах, вибухозахищені прилади, обладнання для забезпечення надійності електроживлення.
 
Аерокосмічний сегмент виробляє аерокосмічне паливо, гідравліку і пневматичні системи для комерційного та військового використання. Автомобільний сегмент займається проектуванням, виробництвом, маркетингом і постачанням систем трансмісії і силових агрегатів, а також найважливіших компонентів, які скорочують викиди і покращують економію палива, стабільність, продуктивність і безпеку легкових автомобілів, легких вантажівок і комерційного транспорту.

Продукція компанії Eaton

1. Розподільні компоненти. Для ефективного захисту ланцюгів Eaton пропонує різні автоматичні вимикачі на вибір.
2. Складання розподілу і управління електроживленням. Компанія пропонує широкий асортимент продукції - від панельних щитів, шин і розподільних пристроїв до центрів управління електродвигунами, вимикачів для надійного, ефективного та безпечного розподілу енергії.
3. Автоматизація та управління. Eaton виробляє повний спектр продукції для автоматизації та управління, включаючи інтелектуальні рішення для електропроводки, інтерфейс оператора, програмовані логічні контролери, кнопкові і стекові індикатори, реле, датчики, а також системи управління і захисту двигунів.
4. Захист ланцюга - Запобіжники. Серія Bussmann компанії Eaton продовжує відображати багаторічну традицію захисту ланцюгів і рішень в області електробезпеки, які захищають обладнання та забезпечують надійне і ефективне розподіл електроенергії.
5. Електронні компоненти. Eaton пропонує широкий асортимент роз'ємів, магнітів, пристроїв захисту від перенапруги по току.
 
Оригінальна продукція компанії Eaton представлена ​​в каталозі LuxPRO