Варіанти оплати

 ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК (при доставці кур'єром)

Оплата готівкою здійснюється безпосередньо при отриманні замовлення, на підставі виписаної менеджером компанії рахунку-фактури, при кур'єрській доставці (безпосередньо кур'єру під час отримання замовлення). При доставці кур'єром Ви передаєте готівкові гроші нашому співробітнику, він видає вам видаткову накладну та гарантійний талон. Підписавши накладну, Ви підтверджуєте факт оплати та доставки товару.      БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК (оплата через банк) 

При безготівковому розрахунку на вказану Вами електронну адресу або факс висилається рахунок до оплати з усіма нашими банківськими реквізитами. Оплату за рахунком Ви можете зробити в будь-якому відділенні банку або через інший розрахунковий рахунок. Для платників ПДВ надається повний перелік документів з оплати замовленого устаткування або проведеної фахівцями нашої компанії - послуги (ремонт, інсталяції тощо).  Ваше замовлення відправляється після надходження грошей на рахунок.  Приват24 (privat24.ua - ПриватБанк)

Після проведеного замовлення у нас на сайті, менеджер компанії підтвердивши з Вами наявність даного товару на складі і уточнивши порядок оплати і доставки його, висилає Вам на пошту посилання № замовлення для оплати з вашої картки (рахунки) ПриватБанку, для зарахування оплати. Оплата проводиться за допомогою платіжних сервісів. Ваше замовлення відправляється після надходження грошей на розрахунковий рахунок. Платіжний сервіс доступний будь-якому покупцеві зразу після оформлення через корзину інтернет магазинуПЛАТІЖ З ПІСЛЯОПЛАТОЮ (при відправленні замовлень по Україні)

При оформленні замовлення з відправкою обладнання (розрахувати вартість) платіжом з після оплатою з 10% передоплатою від суми замовленого обладнання Ви оплачуєте 90% від замовлення безпосередньо в момент отримання. По прибуттю замовлення на склад перевізника у Вашому регіоні, Ви його отримуєте і оплачуєте вартість замовленого товару  а також  вартість доставки замовлення і зворотної доставки грошового переказу по тарифам транспортної компанії.  Післяплата до 500 грн не відправляється і поширюється не на всі групи товарів!      ПОКУПКА В КРЕДИТ (через КРЕДИТ МАРКЕТ )

Вибираєте товар, натискаєте кнопку - "В кредит", заповнюєте і відправляєте Анкету на нашому сайті. Після цього отримуєте протягом 30 хвилин рішення за Вашою заявкою від співробітника «Кредит Маркет», він же вам підказує найближчу точку оформлення документів в залежності від Вашого територіального місцезнаходження. Після підписання кредитного договору забираєте товар в пункті видачі нашої компанії або чекайте доставку Вашого товару за вказаною вами адресою.ПОКУПКА В КРЕДИТ (через ОТР Банк )

1. Виберіть модель товару (код  - 6 значний номер над ціною), яка Вас зацікавила
2. Зв'язуєтеся з менеджером компанії, вказуючи код товару - погоджуєте остаточну ціну і термін отримання товару.
3. Резервуєте товар і звертайтеся в ОТП Банк для отримання кредиту.
4. Після підтвердження нам інформації з банку про надане Вам кредиті, отримуєте Ваш товар.   

 ОПЛАТА КАРТОЙ Visa / MasterCard (через терминал или Liqpay.com)

Оплата здійснюється в офісі нашої компанії, через POS-терминал, до оплати приймаються картки Visa і Mastercard. Можлива також оплата в системі Liqpay - реквізити переказу на картковий рахунок висилаються на підставі замовленого обладнання. Авторизація платіжної картки здійснюється на процесинговому центрі "Приват Банку" через платіжний шлюз. Перед оплатою через Liqpay обов'язково зв'яжіться з менеджером нашої компанії для підтвердження наявності товару на складі.ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ і Миттєва розстрочка (для власників картки ПриватБанка) 

Якщо ви є власником картки ПриватБанку, у вас є можливість купувати в нашому магазині оплатою онлайн скориставшись новою послугою Оплата частинами або Миттєва розстрочка. Переваги: ​​економія часу при оформленні - не потрібно надавати жодних документів, довідок. Оплата відбувається за рахунок щомісячного списання грошових коштів за допомогою кредитної картки без відвідування банку.
 
Для оформлення даного виду оплати вам необхідно вибрати і замовити потрібний товар у нас на сайті, в графі оплата вказати форму - Оплата частинами / Миттєва розстрочка (від Приват24), в примітці вказати вид кредиту і термін погашення, після чого на пошту Вам прийде рахунок на оплату, який ви зможете оплатити зручним для Вас способом за допомогою сервісу Приват24. Мінімальна сума покупки 1000 грн. Програма лояльності компанії на даний вид покупок не поширюється.