WAMPLER педалі ефектів

Від скромних моддінгових педалей до сьогоднішнього дня з повним випуском оригінальних педалей - Брайан Уемплер, генеральний директор Wampler Pedals допомагає створювати одні з кращих в світі гітарних тонів - педалі з одним тональним наповненням. Брайан, перш за все, гітарист, він постійно пробував різні гітари, підсилювачі, педалі, і кожне їхнє поєднання - завжди з однієї і тієї ж метою - намагаючись досягти найкращого тони!

Історія Wampler

Майже десять років потому, Брайан все ще створює одні з найкращих в світі гітарних тонів від своєї власної компанії з виробництва педалей для гітар. На початку - кожна педаль на ринку, на якій грав Брайан, просто не виробляла тих тонів, яких він прагнув. Згодом музикант почав підлаштовувати і модифікувати педалі то тут, то там, щоб наблизитися до тих тонам.
 
Зрештою, Брайан почав робити абсолютно нові конструкції, які не звучали ні на одному ринку - в результаті народилися педалі Wampler Pedals, а все інше стало історією. Завдяки великому вибору поточної продукції і постійно зростаючої аудиторії, Wampler продовжує знайомити гітаристів з тонами світового класу.

Виробництво педалей Wampler

Зрештою, педаль проходить ряд випробувань, перш ніж музиканти зможуть отримати від неї задоволення. Брайан тестує прототипи педалей через безліч гітар і підсилювачів, щоб переконатися, що кожна нова модель звучить з широким вибором налаштувань. Після цього педалі починають грати в живому виконанні, і як тільки вони повністю задоволені - вони виробляються прямо в США.
 
Кожна педаль виготовлена ​​за найвищими стандартами та з використанням кращих комплектуючих, що гарантує її довговічність на сцені і в студії. Педалі Wampler Pedals продовжують рости протягом багатьох років - оригінальне бачення Брайана надихає музикантів по всьому світу. Сьогодні Брайан так само прихильний ідеї створення чудових звукових педалей, як і на початку, і він робить це прямо тут, в серці Америки: від гаражів до світових турів.