Стійки IsoAcoustics

Бренд IsoAcoustics - приклад інноваційного підходу у виробництві супутніх комплектуючих для акустичних і звукових установок. Канадська фірма-виробник надає широкі можливості для власників систем передачі і відтворення аудіо та відео потоку.

IsoAcoustics - обладнання та комплектуючі для музичного обладнання

 Компанія спеціалізується на випуску різноманітних підставок і стійок для сабвуферів, моніторів, інших акустичних систем. Продукція такого класу базується на наступних принципах:
  1. Зручність у розміщенні. Компактний розмір, легка вага, ергономічна форма дозволяють впровадити конструкції в будь-якому просторі.
  2. Надійність. Завдяки стійкій конструкції і використанню ударопрочних матеріалів прилади ізольовані від різних зовнішніх факторів. Користувач може бути впевнений в якісної експлуатації без ризику падіння і інших негативних наслідків.
  3. Універсальність. Стійки можливо впровадити в будь-яку сферу і використовувати, незалежно від характеру і вимог заходи.

Модельний ряд IsoAcoustics представлений наступними товарами

• Стійка для моніторів ISO-PUCK
 
Навантаження на одну з підставок може досягати до 9 кг. Це ефективне рішення для ізоляції студійних моніторів, підсилювачів і інших пристроїв. Конструкція сумісна з домашніми АС, студійними моніторами, гітарними підсилювачами, програвачами пластинок, DJ устаткуванням, сценічним обладнанням.
 
• Стійка для моніторів ISO-L8R430
 
Завдяки запатентованій формі колонки будуть підняті від поверхні, що виключає передачу енергії іншим об'єктам. Таким чином, збільшується площа звучання і якість звуку.
 
• Стійка для моніторів ISO-L8R200
 
Призначена для поліпшення якості відтворення студійного монітора. За рахунок піднятою стійки поліпшується параметри баса і поліпшується характер стерео.
 
• Стійка для моніторів ISO-L8R155
 
Стійки мають достатню висоту, щоб виключити передачу звукових хвиль поверхні. Такий підхід виключає будь-які спотворення і гарантує чіткість в передачі аудіо потоку.
 
• Стійка для акустичної системи APERTA Black
 
Ідеальне рішення для HI-FI систем із середнім розміром конструкції. Міцна алюмінієва конструкція не боїться механічних пошкоджень та впливу вологи. користувачеві доступна