Мережеве обладнання IPCOM

Українська компанія IPCOM займається виробництвом телекомунікаційного обладнання, включаючи антивандальні та всі погодні ящики, мультимедійні щити та стійки для серверних кімнат. Пізніше на виробництві було освоєно також випуск оптичних кабелів, шнурів та адаптерів

 Про бренд IPCOM

Головний офіс та основний завод розташовані у Харкові, де і налагоджено випуск продукції. Також регіональні представництва компанії відкриті у Києві, Львові та навіть Берліні.

Обсяги виробництва сягають 10 000 одиниць на тиждень. Крім того, що продається IPCOM в Україні, він також експортується до країн ближнього зарубіжжя, Австрії, Німеччини та Литви. Політика керівництва спрямована на розширення географії експорту, тому незабаром цей список може доповнитися новими країнами ЄС.

Телекомунікаційне обладнання, що випускається, характеризується міцністю і надійністю, що дало хорошу репутацію бренду і досить швидко підняло його в один ряд з лідерами на вітчизняному ринку. Більшість моделей йдуть з розбірною конструкцією, що спрощує їх монтаж та розстановку. Гнучкість установки додає і набір аксесуарів (фільтри, блоки, полиці тощо).

Компанія добре адаптується до змін потреб на ринку, тому щороку у неї з'являються нові моделі. Штатні фахівці реалізують практично весь виробничий процес, від проектної розробки до збирання на конвеєрі заводу. Але головна особливість у тому, що, крім серійного випуску, конструкторське бюро також приймає індивідуальні замовлення.

 

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує замовити необхідну модель товару із попередньою консультацією з нашими фахівцями, які допоможуть визначитися з вибором та порадити потрібну модель товару бренду IPCOM.