Музичне програмне забезпечення Cakewalk

Cakewalk - найбільший розробник професійного музичного програмного забезпечення для музикантів, музичних продюсерів і композиторів, які працюють в кіно індустрії. Сьогодні компанією налагоджений випуск величезного асортименту продукції, різної за складністю, зазначеної міжнародними нагородами муз. програм, такими як Music Creator, SONAR Home Studio, Kinetic, Rapture, Dimension Pro, SFZ +, Pyro і ін.

 

Сьогодні дуже вибір професійних інструментів, акустики досить широкий, але зовсім незначний вибір програмного забезпечення - такого ж якісного і відповідного професійним амбіціям українських музикантів.
 
Інтернет-магазин LuxPRO намагається зробити цей вибір значним. Ми пропонуємо вам продукцію компанії Cakewalk - кращого розробника програм для музикантів у всьому світі.
 

Компанія Cakewalk: кілька слів про історію бренду

 
Країна-виробник кращого в світі програмного забезпечення - США. Утворена фірма в 1987 році в американському штаті Массачусетс. Спочатку бренд розробляв зовсім непривабливі на той момент секвевенсори, які мали доступ тільки до операційної системи DOS. Згодом бренд широко розвивався, залучалися нові, більш досвідчені програмісти.
 
І ось на початку нового тисячоліття (в 2001 році) фірмою був розроблена революційна програма Pro Audio 9, яка стала еталоном на багато років. Згодом фірма об'єдналася з іншим розробником програм для музикантів - з Roland, і це об'єднання стало новим етапом у розвитку бренду.
 
Сьогодні компанія успішно проводить реалізацію своїх продуктів на світовому ринку. Розробники пропонують просто фантастичні програмні можливості музикантам сучасних напрямків.
 

Основні особливості програм

 
У нашому каталозі представлені основні продукти, які дозволять українським музикантам, звукорежисерам, DJ вдало записувати, монтувати і робити все що завгодно зі звуком. Ось кілька програм, представлених в каталозі:
 
• Sonar 8 Producer Academic Edition - програма пропонує весь спектр функціональності, починаючи від запису і закінчуючи до вдосконалення музичного треку;
• програма Kinetic 2 орієнтована на тих українських користувач, які тільки знайомляться з усіма тонкощами звукозапису і створення треків: тут запроваджено інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, композиції створюються легко;
• справжній рай для гітаристів - програма GUITAR TRACKS PRO V3 Academic edition, це рішення багатофункціонального характеру, дуже чітко продуманий інтерфейс і можливості швидкого та якісного звукозапису.
 
Купити продукцію компанії Cakewalk в нашому інтернет-магазині можна зі швидкою і своєчасною доставкою в будь-яке місто країни.