JBL Professional (США) - концертні та інсталяційні акустичні системи, студійні монітори, цифрові системні процесори

Коли мова йде про потужний, виразному звучанні, яке вражає навіть найвимогливіших слухачів, коли 80-ти річний досвід технічних досягнень дозволив створити звук, гідний світових студій звукозапису, концертних залів, кінотеатрів і нічних клубів, коли якість виходить на рівень, з яким складно конкурувати - на розум неминуче приходить одна назва - JBL Professional. Акустичні системи JBL Professional демонструють свою перевагу у всіх аспектах відтворення звуку, не дарма більше 70% використовуваних акустичних систем в США припадають на частку JBL. Історія завоювання ринку акустичних систем почалася в 1928 році зі створення Джеймсом Буллоу Лансинг першого кінотеатру. З тих пір акустичні системи JBL Professional неминуче асоціюються з якісним звуком.

Бренд JBL знаком кожному професіоналу, який цінує в акустичному обладнанні його надійність і легкість в управлінні. Акустична техніка даної компанії вже протягом більш ніж півстоліття лідирує в сегменті недорогої, але дуже якісної продукції.

Невелика історія успіху фірми JBL

Країна-виробник компанії - США, де в 1946 році талановитий інженер Джеймс Ленсінг створив інноваційні на той час електродинамічні головки, які використовувалися в динаміках для акустики домашнього призначення. Пізніше був розроблений революційний гучномовець, який використовувався американцями до кінця нового тисячоліття.
 
Джеймс Ленсінг незважаючи на свій неабиякий талант інженера був досить посереднім бізнесменом. До початку п'ятдесятих років він розорив компанію, а сам трагічно загинув. Нове відродження бренду сталося в сімдесятих роках, коли фірма стала справжньою народною компанією: акустику JBL купував мало не кожен другий американець.
 
На сьогоднішній день основні вектори розвитку бренду - це використання передових технологій, серійний випуск надійних акустичних систем і грамотне регулювання цін для конкуренції зі світовими гігантами індустрії звукового обладнання. Аудіо-техніка JBL користується авторитетом у багатьох музикантів зі світовим ім'ям, акустикою бренду оснащуються всі відомі в Америці студії звукозапису.

Інтернет-магазин LuxPRO і основні товарні категорії фірми JBL

Експерти нашого інтернет-магазину серед безлічі варіантів акустичного обладнання особливо виділяють продукцію JBL. Вони наполягають на тому, що тільки з товарами даної фірми український користувач отримає одночасно надійність, великий термін експлуатації і демократичну ціну.
 
Кілька основних товарних категорій обладнання JBL:
• системи акустики двох основних типів - активні системи і пасивне устаткування;
• монтажна акустика, яка використовується в якості сигналізаційного обладнання в установках охоронного або протипожежного призначення;
• аналогові пульти для більшого комфорту підключення і роботи з аудіо-технікою;
• монітори для студій - надійне обладнання для якісної звукозапису в студійному приміщенні.
 
Кожен український клієнт може купити техніку компанії JBL за найнижчими цінами, замовивши при цьому швидку доставку в свій регіон. JBL Professional - це сильний коктейль з якості, надійності та інновацій, який ось вже не одне десятиліття кружляє голову справжнім любителям музики.