Мікрофони RODE

RODE - торгова марка, що належить групі компаній Freedman Electronics, заснованої в 1967 році в Австралії. Управлінський офіс і виробництво знаходиться в Сіднеї, завод з виробництва корпусів мікрофонів - недалеко від нього. Компанія Freedman займалася проектуванням і виробництвом різної звукової електроніки: підсилювачі, мікрофони, акустичні системи. Історія марки Rode почалася в 1990 році. Досить швидко компанія Freedman стала лідером австралійського ринку мікрофонів завдяки поєднанню високої якості і прийнятної ціни

Історія компанії RODE на світовому ринку

RODE - торгова марка, що належить групі компаній Freedman Electronics, заснованої в 1967 році в Австралії. Управлінський офіс і виробництво знаходиться в Сіднеї, завод з виробництва корпусів мікрофонів - недалеко від нього. Компанія Freedman займалася проектуванням і виробництвом різної звукової електроніки: підсилювачі, мікрофони, акустичні системи. Історія марки Rode почалася в 1990 році. Досить швидко компанія Freedman стала лідером австралійського ринку мікрофонів завдяки поєднанню високої якості і прийнятної ціни.

RODE народилася з Групи Компаній Freedman, заснованої в 1967 Henry і Astrid Freedman, після імміграції в Австралію зі Швеції. Freedman Electronics була піонером в австралійській звуковий промисловості в проектуванні, виготовленні, установці і обслуговуванні різноманітних звукових продуктів. Наукові дослідження застосування мікрофонів в лабораторії Freedman Electronics і на відкритій місцевості допомогли пізніше проектувати і виробляти чудові мікрофони.

У 1990 було прийнято рішення провести перший мікрофон RODE. Перед вибухом ринку домашнього запису, було дуже небагато шанованих виробників конденсаторних мікрофонів для запису професійної якості. Вироблений преміум - продукт лідерів ринку також вимагав преміум - ціну.

Компанія RODE знала, що при використанні останніх технологій, кращого дизайну і технічного штату, можна виробляти мікрофони в промислових кількостях, що дозволить досягти досі нечуваної економії за рахунок кількості виробництва кращих мікрофонів за ті ж гроші.

У 2003, ставши лідером на цьому новому ринку, RODE Microphones переїхали в нову фабрику, площею 17 000 кв.м. і офісна будівля неподалік від будинку Олімпійських Ігор в Сіднеї. Приміщення дозволило збільшити виробництво, склад, відділи відправки готових мікрофонів і управлінський офіс, а також задовольняти зростаючий міжнародний попит.

Окреме розташоване виробництво металоконструкції в 250-кілометрах на північний захід від Сіднея, обладнано новітніми комп'ютерами управління верстатами з виробництва корпусів мікрофонів і компонентів за найвищими міжнародними стандартами.

RODE Microphones роблять все, щоб забезпечувати клієнта продукцією, і що найважливіше, продукцією яка відповідає всім вимогам кінцевого користувача. RODE досягає таких результатів тільки завдяки інвестиціям в наукові дослідження, використанням останніх виробничих технологій для поліпшення якості. Але найважливіше - RODE слухає людей, які користуються мікрофонами.

Основні товарні категорії RODE в інтернет-магазині LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO з дня свого заснування намагається постійно розширювати асортимент продукції RODE. Наші експерти довіряють цьому бренду і хочуть, щоб українські користувачі також оцінили надійність і високу якість акустичного обладнання компанії RODE.

Основні товарні категорії в нашому каталозі:

  • вокальні мікрофони для концертних заходів - надійне обладнання, максимально працездатний і зносостійке;
  • інструментальні мікрофони для комфортної записи і концертної гри на музичних інструментах;
  • радіомікрофони з високим діапазоном дії, компактні і комфортні в підключенні;
  • студійні мікрофони, виготовлені з надійних високоякісних матеріалів, мають багатофункціональністю і здатністю записувати будь-який аудіо контент.

Аудіотехніку від RODE можна купити за вигідними цінами в нашому інтернет-магазині. Доставка здійснюється швидко і оперативно.