Стійки та підставки K&M

Компанія K & M є одним з провідних виробників різного допоміжного обладнання для акустичних систем, музичні інструментів та іншого звукового обладнання. Надійність бренду була оцінена світовими фахівцями різного профілю. Компанія веде свою діяльність вже понад півстоліття, не змінюючи своїм принципам якісної і доступної за ціною продукції. В асортименті бренду: підставки під інструменти, мікрофонні стійки, стійки під акустичні системи

Компанія K & M: основні принципи діяльності та виробництва

Країна-виробник - Німеччина, що автоматично відносить фірму до брендам високої європейської якості. Німецьке виробництво у всіх сферах і індустріях відрізняється надійністю, грамотним підходом до розробки обладнання та інноваційними методами.
 
Рік заснування компанії - 1949 коли в непростий для країни час група інженерів-ентузіастів зайнялася розробкою необхідного допоміжного обладнання для музикантів, звукорежисерів та інших професіоналів, безпосередньопов'язаних зі звуковим обладнанням. Продукція бренду представлена ​​на сьогоднішній день більш ніж у вісімдесяти країнах, успішно виграючи конкуренцію у світових лідерів.
Особливу увагу слід акцентувати на екологічних стандартах виробництва.
 
Фірма K & M використовує для створення товарів тільки екологічно чисті матеріали, які безпечні для використання людиною і не завдають шкоди навколишньому середовища. У 2004 компанія почала надавати своїм клієнтам довічну гарантію на всі види продукції.

Асортимент продукції K & M в інтернет-магазині LuxPRO

Експерти нашого інтернет-магазину виділяють в особливу категорію високотехнологічних компаній саме бренд K & M. Фірма зарекомендувала себе тільки з кращого боку, надаючи широкий асортимент надійного обладнання за приємними для українців цінами.
 
Кілька основних товарних категорій обладнання K & M:
• акустичні стійки для надійного монтажу на концертних майданчиках, в різних приміщеннях, де потрібна установка аудіо-техніки;
• стійки для мікрофонів типу «журавель»: прекрасно сконструйовані стійки для проведення концертів, різних заходів, де використовується мікрофонний обладнання;
• стійки для світлотехніки, за допомогою яких можна здійснити швидкий і надійний монтаж світлового обладнання в приміщеннях різного планування.
 
Інтернет-магазин LuxPRO надає можливість замовити товари бренду K & M з можливістю доставки в будь-який український регіон.