Гітарні підсилювачі, кабінети Bugera

Багато музикантів неодмінно обзаводяться лампами, гітарними підсилювачами від даного бренду, прагнучи надати своїй музиці виключно оригінальний звук Компанія Bugera в даний час активно завойовує лідируючі позиції з виробництва та продажів лампових гітарних підсилювачів і гітарних кабінетів. Це обумовлюється тим, що Bugera першими представили лампову продукцію високої якості за виключно прийнятними цінами.

Бренд Bugera відрізняється в ряді фірм, що випускає акустичні системи. Справа в тому, що виробники застосовують в створенні своєї техніки ламповий метод, який обумовлює відтворення автентичного звучання. Багато музикантів неодмінно обзаводяться лампами, гітарними підсилювачами від даного бренду, прагнучи надати своїй музиці виключно оригінальний звук.

Фірма Bugera: основні напрямки діяльності та досягнення

Даний бренд по праву може вважати на сьогоднішній день гідним конкурентом безлічі виробників, що випускають акустичні підсилювачі для гітар. Що проходить в 2008 році виставка NAMM показала, що компанія гідно оцінена головними світовими експертами і самими музикантами.

Про компанію почали писати всі відомі музичні журнали. Журналісти наполягали на тому, що музична індустрія не чула вже кілька десятиліть такого звуку, який запропонував бренд Bugera.

Основна увага компанія приділяє виробництву ламп, які ретельно збираються на кращих підприємствах. У цьому виробництві враховується все: різні підсилювальні коефіцієнти, шумові характеристики, розрідженість простору всередині лам і т.д. Все це дозволяє досягти серйозних результатів.

Акустика Bugera також відрізняється прекрасною якістю збірки. Корпуси акустично систем виготовляються з найкращих деревних порід, які найбільш підходять до звучання гітари. Кабінети також робляться з упором на комфорт і безпеку транспортування. Крім надійно скріпленого корпусу, він додатково обладнується куточками з хрому, надійними ручками, а також оснащується прогумованими опорами.

Асортимент продукції Bugera в інтернет-магазині LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO не міг не надати українському покупцеві можливість вибрати надійну техніку від компанії Bugera. Кожен музикант зможе підібрати якісну модель з широкого цінового діапазону.

Основні товари категорії представлені в наступному вигляді: 
• комбопідсилювачі для гітар: можливість вибрати як бюджетну модель для новачка, так і дорожчу для професійного гітариста;
• в асортименті представлені підсилювачі для акустичних гітар, електрогітар, також в каталозі представлений широкий вибір басових кабінетів;
• світлодіодна і оптична продукція: різні види ламп, які відрізняються надійністю і демократичною ціною.