Мікрофони для роботи з мобільними девайсами, dj обладнання IK MULTIMEDIA

Компанія IK MULTIMEDIA була заснована в 1996 в Італії (м Модена). Вона є розробником музичного програмного забезпечення і аудіоінтерфейсів для iOS платформи Apple (iPhone, iPod Touch і iPad). Продукція IK Multimedia значно розширила можливості застосування смартфонів і планшетів. Її високо оцінюють як професіонали, звукоінженери, так і аматори. Продукція компанії багаторазово була удостоєна престижних нагород і отримувала хороші відгуки у світовій пресі

 Про бренд IK MULTIMEDIA

Компанія IK MULTIMEDIA була заснована в 1996 в Італії (м Модена). Вона є розробником музичного програмного забезпечення і аудіоінтерфейсів для iOS платформи Apple (iPhone, iPod Touch і iPad). Продукція IK Multimedia значно розширила можливості застосування смартфонів і планшетів. Її високо оцінюють як професіонали, звукоінженери, так і аматори. Продукція компанії багаторазово була удостоєна престижних нагород і отримувала хороші відгуки у світовій пресі.
 
Програмне забезпечення IK Multimedia, а саме AmpliTube, SampleTank, Philharmonik, T-RackS і інші використовують музиканти, продюсери і звукоінженери зі світовими іменами: Rolling Stones, Queen, Red Hot Chili Peppers, AC / DC, Eminem, Black Eyed Peas, Coldplay, і лауреат премії 2013 Oscar® продюсер Paul Epworth (фільм James Bond Skyfall).
 
Асортимент продукції IK MULTIMEDIA досить широкий. Компанія пропонує понад 50 додатків і аксесуарів мобільних iPhone / iPod / iPad пристроїв для ді-джеїв, гітаристів, клавішників, вокалістів. А звукові бібліотеки, програмні синтезатори і гітарні процесори ефектів можна зустріти в кращих студіях звукозапису по всьому світу. IK Multimedia почали виробництво електронних аксесуарів для комп'ютерів в 2006 році, а в 2010 розвинулися до рівня створення аксесуарів для iOS платформи в комбінації з програмними додатками. Для забезпечення високого рівня продукції, IK Multimedia сьогодні керує новітнім хай-тек SMT виробництвом, розташованим в місті Модена в Італії. Строгий контроль якості дозволяє гарантувати, що кожен продукт, який залишає фабрику на 100% справний і буде надійно служити Вам.
 

Асортимент продукції для DJ від IK MULTIMEDIA в інтернет-магазині LuxPRO

Купити надійне обладнання від IK MULTIMEDIA можна в нашому інтернет-магазині, ознайомившись з широким розмаїттям представлених моделей. Продукції бренду віддають перевагу багато відомих музикантів по всьому світу, цінуючи зручність використання і розширені можливості обробки і програвання звуку.
Основні товарні категорії в нашому каталозі:
  • • CD програвачі в революційних моделях: зручні і компактні, дозволяють розширити можливості роботи;
  • • DJ мікшери - доступна за ціною апаратура з усім необхідним набором функцій для професійних і початківців музикантів;
  • • контролери в широкому модельному різноманітності, які відрізняються інтуїтивної простотою використання і багатофункціональністю.