Звукове обладнання RME

RME - відомий бренд з Німеччини, що виробляє аудіо обладнання. Заснована в 1996 році, компанія одна з перших в світі змогла створити системи, що підтримують формат USB 2.0. Проте, її розробки продовжують і далі радувати шанувальників хорошого звуку. Лідерство в своїй сфері RME отримала, завдяки створенню багатоканального звучання USB 3.0 і системи Thunderbolt для програмного забезпечення Windows

Продукція німецької компанії широко представлена ​​тут у вигляді директ-боксів, звукових спліттеров, предусилителей для акустичних інструментів. Кожен з цих видів пристроїв затребуване у професійних музикантів, оскільки сама назва бренду RME свідчить про виняткову якість і надійність використання.

Основна характеристика продукції ТМ RME

В основі будови кожного інтерфейсу RME покладена транзисторная матриця FPGA. Особливістю її дії є те, що підлаштовується під логіку роботи користувача. ЇЇ використання відрізняється:

  • гнучкістю в сфері маршрутизації сигналу і нульовою затримкою його проходження;
  • потенціал для обробки сотень каналів сотню каналів одноразово і паралельно;
  • можливість з'єднати в єдину систему великої кількості різного за форматом обладнання, що знаходиться в студії звукозапису або на радіостанції;
  • повністю автономна робота інтерфейсу, без задіяння спеціальних програм ПК;
  • при виведенні управління на iPad інтерфейс RME може легко виконувати роль мікшерного пульта.

Фантомне живлення, реверс фази і обрізні фільтри на кожному каналі - це те, що відрізняє головні властивості конструкції професійних предусилителей німецької компанії. До іншим, не менш важливим чинників слід додати варіативної напруга і можливість роботи від акумулятора або батарей.

Особливості виробництва

Завдяки увазі до користувачів і технічної підтримки лінійки продуктів RME в усьому світі, вона оцінюється як одна з кращих компаній в аудіо-індустрії. Точна робота пристроїв, що гарантує чисте звучання, забезпечена за рахунок присутності особливою технологією з виготовлення. Пояснюється це тим, що корпуси більшості аудіоінтерфейсів виконані з цілісного листа алюмінію, що забезпечує високу якість звуку.

Зручності користування сприяють XLR роз'єми, які розташовуються зазвичай безпосередньо в самому корпусі. Модульна система окремих багатоканальних аналогових расширителей передбачає можливість з'єднання в єдину систему.