Аудіотехніка Revolabs

Revolabs - світовий виробник унікальної бездротової аудіотехніки на базі технології DECT. Устаткування Revolabs має широкий спектр застосування, включаючи трансляцію і запис аудіо- та відеоконференцій, подкастинг, веб-, теле- і радіомовлення, синхронний переклад

Про бренд Revolabs

Revolabs - світовий виробник унікальної бездротової аудіотехніки на базі технології DECT. Устаткування Revolabs має широкий спектр застосування, включаючи трансляцію і запис аудіо- та відеоконференцій, подкастинг, веб-, теле- і радіомовлення, синхронний переклад.

Бездротові мікрофонні системи Revolabs гарантують чудову якість звуку, дають свободу переміщення учасникам переговорів, мають функцію шифрування для збереження конфіденційності переговорів, захищені від перешкод з боку сигналів GSM.

Модельний ряд представлений рішеннями як для великих конференц-залів, так і для малих переговорних і офісів SOHO. Штаб-квартира компанії знаходиться в м Мейнард, США.

Фірма Revolabs: основні особливості асортименту в LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO широко представляє весь модельний спектр товарів Revolabs. Представлене обладнання можна замовити по виключно вигідних пропозицій. В інтернет-магазині LuxPRO представлені наступні категорії товарів даного бренду: