Кабельна продукція CHORD

Компанія Chord представляє фантастичну лінійку гітар, а також не менш вражаючу колекцію педалей ефектів, підсилювачів і гітарних аксесуарів. Велика колекція ударних інструментів, а також великий вибір паличок для ударних - візитна картка бренду. 

Про бренд Chord

Виробник пропонує:

  • Велике розмаїття футлярів і чохлів для захисту інструментів;
  • Каталог тюнерів і метрономів;
  • Музичні інструменти і аксесуари;
  • Гітари і укулеле, перкусія, підсилювачі;
  • Сумки, чохли і багато іншого.

Запущений у 2010 році, бренд Chord music охоплює всі, що може знадобитися музикантові - від гітар і ударних до підсилювачів, аксесуарів. Chord пропонує фантастичний асортимент гітар, а також не менш вражаючу колекцію педалей ефектів, підсилювачів і аксесуарів для гітар.

Існує велика колекція ударних інструментів, що включає: бонго, гуірос і кокірікос, а також великий вибір паличок для ударних. Пильна увага до функціональності і надійності вже принесло бренду Chord репутацію постачальника відмінної якості за доступними цінами.

Покоління HDMI кабелів компанії Chord
На додаток до вже існуючих HDMI-кабелів C-view з'явилися нові розробки у вигляді Clearway HDMI, Shawline HDMI AOC і Epic HDMI AOC. AOC - вдосконалений оптичний кабель.

  1. Висока продуктивність у всіх форматах і доступна в безлічі зручних довжин.
  2. Унікальна сигнальна і екрануюча технологія.
  3. Спроектовано і протестований в Великобританії.


Історія Chord

Компанія "Хорд" займається проектуванням і вдосконаленням аудіо- та відеокабелі в Англії з 1985 року. Вони є життєво важливою частиною будь-якої системи, і вибір правильного кабелю - завдання багатьох користувачів. Правильне підключення, кабель живлення або акустичний кабель може підвищити задоволення від улюбленої музики або фільмів.

Оскільки в США кабелі називають "шнурами", назва The Chord Company, з його очевидними музичними відтінками, здавалося ідеальним, і воно швидко закріпилося. Повністю британський дизайн і конструкція була першорядним завданням.

Перший прототип отримав назву "Chrysalis Cable"! Через два стабільних року компанія "The Chord Company" отримала свій перший огляд преси.